Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok az alkoholról?

Mit gondoltok az alkoholról?

Figyelt kérdés
Hasznos avagy nem hasznos, kiből mit vált ki , lehet e ténylegesen rászokni stb....

2012. okt. 27. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A bor, a sör és a pálinka jó dolog. A többinek nagyon nem látom az értelmét. (80%-os rum? minek?) A bor kifejezetten egészséges, a pálinka meg meggyógyít mindenféle nyavaját...A sör meg egyszerűen csak finom.

Persze minőségiről beszélünk, de nem azokról amik több ezer forintba kerülnek. Olcsón is lehet jó minőségű bort venni pl. És mértékletességről van szó. Abból senkinek semmi baja nem lesz, ha néhanapján megiszik egy pohár jóféle vörösbort.


A mértéktelen alkoholfogyasztás úgy látom nagyon nagy probléma mind a fiatalok, mind az idősebbek körében. Egyetemre járok. Nem azt mondom, hogy nem szoktam inni, de mértékkel (most már). Viszont ismerek jópár olyan embert, akiknek az alkohol, az ivás, a részegség, a buli az életük. Voltak nekem is rossz (bulizós) éveim, sokszor rúgtam már be, viszont soha életemben nem voltam még másnapos. Sokan irigyelnek emiatt, mindig azt mondják, hogy ha ők lennének a helyemben akkor mindennap innának...engem nem érdekel már ez a dolog. Ezt is ki lehet nőni, de persze rá is lehet szokni...

Barátaimmal viszont a mai napig szívesen megyek le a kocsmába, hogy egy sör mellett megvitassuk az élet nagy dolgait :)

2012. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!