Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kamaszok! Szktátok vagdosni...

Kamaszok! Szktátok vagdosni magatokat?

Figyelt kérdés

Akik igen azok miért csinálják? Le lehet róla szokni valahogy?

én 11 évesen csinátam eloszor az anyám miatt,sosem bánt túl jól velem,miatta gyuloltem mindent.a családom amugy is utálom és most minden csak egyre roszabb lessz.Le akartam szokni róla,de nem tudok,ha duhos vagyok vagy megbántanak csinálom,mert ez az egyetlen ami meg tud nyugtatni.

15/L



2012. okt. 28. 11:51
 1/9 B25 ***** válasza:
48%

SZOKJ LE RÓLA AZONNAL!!! MOND MAGADNAK H NEM AKAROD ELDOBNI AZ ÉLETED. HISZEN EZT CSAK TE ÁLLÍTHATOD LE. MINDEN NAP ÍRJ EGY LISTÁT HOGY MÉRT ÉRDEMES ÉLNI.

SOSE HAGYD HOGY A MÚLT TÖNKRETEGYEN. BESZÉLJ AZ ANYUKÁDDAL!!!

2012. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké szerinted ha lehetne a családommal beszélni ilyen helyzetbe lennék? az én életem nem cukormáz sosem volt az és nem konnyu leszokni errol 4 év után.és azt se írjátok,hogy menjek orvoshoz mert károk,de nincs varázspálcája amivel rendebeteheti az életemet és a családomat megváltoztathatja.
2012. okt. 28. 12:00
 3/9 anonim ***** válasza:
hogyan, mitől nyugtat ez meg téged?
2012. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hhmmm...? Ennyi buta értelmetlen ember van? Fölöslegesen miért csinálsz magadnak munkát?
2012. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok hasonló lányt ismerek sajna /: nekem se túl jó bár fiú vagyok kicsit gáznak érezném hogy ha vágnám magam,

Barátokkal hogy állsz? és suliban mi a helyzet ? elvagy e az ott lévőkkel

2012. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy egy gyenge ember vagy, nem tudsz magadnak parancsolni. Tisztában vagy vele, hogy rossz és csinálod? Mi ez ha nem gyengeség!?

Én is nagyon sok rosszat megéltem már, de teszek rá magasról. Magamnak élek.

Másik ötletem, hogy ez miatt magadat "menő"nek gondolod. Mert mostanában ez a divat. Nem hiszem el, hogy nem találsz más formát a feszültség levezetésének.

2012. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ilyet, még 13 évesen, de aztán rájöttem, hogy hülyeség, meg ciki a magyarázkodás, ha valaki meglátja a sebhelyeket.

Amúgy meg menj el inkább futni. Az is jó ideglevezető, és még az egészségedre is jó hatással van. :)

18/L

2012. okt. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rokaone válasza:
Az a baj, hogy nemcsak hülye vagy, de mazochista is vagy!! Ott van fájdalom!!! Ha a vér látvány izgat, menjél disznóvágásra!! Az önvagdosásnak semmi értelme!!! Csak a bőröd felületét karcolod meg és mindenki undorodni fog a látványodtól. Ha mélyebbre vágsz, bele is halhatsz mert elvághatod az ütőeredet, aztán pá.... elvérzel. Tanuld meg kezelni a helyzetedet és kerüld a konfliktust anyuddal!!!
2015. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rokaone válasza:
Az a baj, hogy nemcsak hülye vagy, de mazochista is!! Ha fájdalom kell, tanulj küzdősportot. Ott van fájdalom!!! Ha a vér látvány izgat, menjél disznóvágásra!! Az önvagdosásnak semmi értelme!!! Csak a bőröd felületét karcolod meg és mindenki undorodni fog a látványodtól. Ha mélyebbre vágsz, bele is halhatsz mert elvághatod az ütőeredet, aztán pá.... elvérzel. Tanuld meg kezelni a helyzetedet és kerüld a konfliktust anyuddal!!!
2015. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!