Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok? Ti mennyire tartjáto...

Kamaszok? Ti mennyire tartjátok magatokat szépnek?

Figyelt kérdés

Egy 10-es skálán:


-Mennyire tart szépnek a környezeted?(osztálytársak,rokonok, barátok)

-Te mennyire tartod magadat szépnek?


Csak őszintén!!!Semmi szerénykedés!


2011. aug. 28. 17:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
én van,hogy szépnek tartom magam,de többnyire rondának.attól függ mikor hogy van a hajam.
2011. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok teljesen kibékülve, nagynak tartom az orromat, és szerintem túl husis vagyok (direkt nem dagadtat írtam, mert azért azt túlzásnak érezném) a szüleim illetve a családom nyilván szépnek tart, legalábbis ezt mondják, mint minden rendes család, a barátaim is, de az ő véleményükre sem lehet 100%ban adni, mert nyilván nem akarnak megbántani. nem vagyok egy fiúzós alkat, tehát a másik nemtől alig kapok visszajelzést. 10/5.
2011. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
3%

utolsó: 10 évesen senki nem fiúzós, a fiúk a te korodban még nem érdeklődnek a lányok iránt, vagy csak az idősebbekért vannak oda. ráérsz még bőven, ahogy még én is 13 évesen :)

Lehet hogy most nem vagy csontsovány, de pár év múlva nőiesedni fogsz, rengeteget nőni (na meg nyúlsz is), szóval nyugi, nem kell letargiába esni :)



Bocs az offért. :é



10-es skálán? hmm. mások: 7

én magam.5,5 :(

ez van, de még úgy is fogok változni szóval :)

13L

2011. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
36%
*bocs, 10 évesen *általában* :É
2011. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 :) :) :) ***** válasza:
100%
Ugyanugy vagyok mit az 1. hááát azt nem igazán tartom hogy más mennyire tart engem szépnek de én adnék magamnak egy 6ost..
2011. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
a 10 nem a korom, az a pontozás, de azért aranyos vagy. :D 15 éves vagyok :)
2011. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Háááát. Én van, mikor nagyon szépnek gondolom magamat [szép ruhák, letisztított arc, szépen megcsinált haj], de van, mikor nagyon rondának. [otthoni ruha, elaludt haj]

Szerintem olyan átlagosan nézek ki. Nincsen hűűűűdejó alakom, idén fogytam majd' 20 kilót, így már sokkal jobban nézek ki, de még mindig nem tökéletes. Van, hogy még mindig nagyon kövérnek érzem magam, emiatt képes vagyok napokig koplalni, és emiatt sokszor egésznap az jár a fejemben, hogy megettem 1 kocka [ét]csokit...Még Még 4 kg-t szeretnék fogyni, ezért mindent megteszek, és akkor végre meglesz a hőn áhított 51 kg. [165 cm-hez]

Szóval átlagos napokon talán olyan 6 pontot adnék magamra, jobb napokon akár 9-et is. :D

A környezetem nem tudom mennyire tart szépnek, nem szoktam odamenni hozzájuk, hogy héé 10es skálán mennyire vagyok széééép?!


14/L

2011. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

hmmm...mások: 6-7-8 körül, nem tudom

én: ugyanúgy...6-8 között valahol, mindig máshogy látom magam :D

14/L

2011. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
39%

Sziasztok!

Őszinte leszek. A barátaim, osztálytársaim véleményét még nem kértem ki. A családban sokat dicsérik a külsőmet főleg az alakomat. De szerintem csak nem akarnak megbántani. Sajnos elég "rossz" csontozatom van ("nehéz csontú" vagyok) így hiába fogyókúráztam/fogyókúrázok csak nagyon minimálisan tudom formálni az alakom. Sajnos még mindig 170 cm/51kg vagyok. :(

Az arcommal elég sok problémám van: nagy orr, nagy fül, csúnya fogsor, magas homlok.

Az alkatommal sem vagyok teljesen kibékülve. Sokak szerint modell alkat vagyok. Anyum szerint ebben a korban sok lány szégyenli az alakját.(én nagyon)

Végezetül én adnék magamnak egy 7-est.

Mások szerint nem nyilatkoztatok.

14/L

2011. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó, ha nehéz csontozatú vagy, és ilyenek az adataid akkor sovány vagy. az én csontjaim szintén nehezek, széles a vállam, 53kg vagyok 163 centihez, nem mondom, hogy nincs rajtam felesleg, de messze nem vagyok kövér, remélem ez megnyugtat. :D
2011. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!