Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most akkor milyen a stílusom?

Most akkor milyen a stílusom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon sokrétű vagyok (talán már túlságosan is). Egyrészt fiús vagyok, másrészt lányos is. Imádom a PC játékokat, lehet az bármilyen, lövöldözős; stratégia; logika; vagy akár a sims :D Ha valaki meghívna és ugyan így vagyok filmek terén is. Imádom a semmitmondó akciófilmeket, a nyáladzós romantikát, és a mélyen megható drámákat is. Egyetlen műfaj van amit nem igazán kedvelek, és az a horror, de kis mértékben azt is elviselem.

Ezeken kívül szeretek divatosan öltözködni, kis mennyiségben sminkelni, és csajos dolgokat csinálni.

Most akkor tudathasadásom van, vagy mi? :D Nem tudom eldönteni hogy inkább fiúsabb, vagy lányosabb vagyok-e.

Meg az is érdekes, hogy szoktak lenni ilyen posztok, hogyha egy lány kocka is egyben, és szívesen játszik játékokkal (legyen az bármilyen) akkor már álomfeleség. Akkor ez most előnyömre válik? :D

15/L



2012. nov. 1. 08:55
 1/10 A kérdező kommentje:
A 4. sorban a "Ha valaki meghívna és" részt nem akartam odaírni :3 Elnézést
2012. nov. 1. 08:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
pedig én áthívnálak egy filmre :) 15/f
2012. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most melyik stílusjegyem miatt? :D De most tényleg ez közvélemény kutatás.
2012. nov. 1. 09:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki,ha lenne egy ilyen lány a közelben..:)

Ha szép vagy nem lesz gond.

2012. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyira felesleges ezzel foglalkozni, hogy kinek milyen a stílusa. Minek akarod magadat leírni egy szóval? Olyan vagy amilyen, és pont. Lesznek akiknek ez tetszik majd, másoknak meg nem.
2012. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van kedves utolsó. Egy kicsit most már talán feleslegesnek érzem a kérdés kiírását, csupán érdekelt volna mi a mások véleménye az úgymond "fiús" lányokról, viszont ebből az következik, hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést :D
2012. nov. 1. 10:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne rágódj ilyeneken... Te te vagy, és kész.
2012. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális dolgok ezek... se nem hátrány, se nem előny :)


20f

2012. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! Én is ilyen vagyok, imádom a csajos dolgokat, sminkelni, vásárolgatni, körmöt festeni, divatblogokat böngészni... mégis ugyanúgy szeretek "fiúsabb" dolgokat csinálni. Nem szeretem a romantikus filmeket, de az akciót igen, xboxozni is szoktam, koncertekre járok, néha-néha diszkóba, és szerintem ezzel nincs semmi baj :) Olykor én is gondolkodóba esem, hogy akkor most hogy is van ez, de hidd el, ez inkább előnyödre fog válni, mert így több emberrel ismerkedhetsz meg, több témához hozzá tudsz szólni, szerintem érdekesebbé is válasz ezáltal, hogy sokrétű az érdeklődési köröd... :) 20/L
2012. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez mindenképp előnyödre válik.Rengeteg barátot szerezhetsz így,fiúkat és lányokat egyaránt.
2012. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!