Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy értessem meg az emberekke...

Hogy értessem meg az emberekkel hogy nekem más a stílusom?

Figyelt kérdés
Mind a zenei mind más téren eltér a stílusom a környékemen (nem irom le hogy hol lakom),emiatt sokan basztat*ak..egyszerűen nem tudom megértetni velük (ők a divatbu*i stílust vették fel) zenei téren leginkább ezekben a stílusokban hallgatok zenét: Heavy metal, metalcore, thrash metal, hardcore punk...kedvenc bandáim közé tartoznak :Every Time I Die,Bullet for My Valentine .... na a gondom az lenne hogy nem bírják felfogni hogy én nem "dibatbu*i" vagyok....eddig türelmes voltam..de most már kez az agyamra menni hogy olyan emberek szólogatnak be akik ..pl.srác létére fehér haja van..és rózsaszin cuccokba mászkál...
2012. nov. 2. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:

És van-e élet a Földön, A HÁÁÁÁÁÁÁÁÁRDKÓÓÓÓÓÓÓÓÓR PAAAAAAANKON TÚÚÚÚÚÚÚÚL??????????????????!!!!!!!!


Ismered? Előadó neve az Iszonyat, jó kis HCPunk banda. :)

2012. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Relikvia ***** válasza:
Valamien szinten teis divat .... Vagy mert id irssz ha kivulallo.akarssz lenni amit irtal.erre utalok..akor ne foglalkozz massal csak azokall akik elfogadnak oannak amien vagy...s ne a ...... Akarj meg felelni mert igy teis azza valssz ha a velemenyuk erdekell a szakalast meg ne vedd fol ez tessz majd erosse kessob
2012. nov. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 k.lau13 ***** válasza:

Igaza van az utolsónak... Magadban kiröhögöd vagy lenézed őket, keresel egy punk-rock bandát, aztán viszlát divatb*zik.... xd Menj el agy koncertre vagy valami... Ott csak olyanok lesznek, mint te, akik azt érzik, hogy nem fogadják el őket... Tudod, én is így voltam egy éve. Ma már visszasírom azt az időszakot, mert legalább úgy éreztem, már vagyok... Nem is akarom, hogy elfogadjanak... hadd gondoljanak, amit akarnak. Legalább van életem, a saját fejem után megyek, és nem aszerint élek, ahogy azt ők elképzelik... Ennyi :d


Nem érnek ezek annyit se, hogy idegesítsd magad rajtuk...

2012. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!