Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális hogy egy könyvbeli...

Az normális hogy egy könyvbeli kitalált karakter a pédaképem?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem olvasni a Szent Johanna Gimi tiniregényt, és a Reni karaktere nagyon megfogot...

Mostanában minden nap olvasok és sokkal többet tanulok. Ráadásul én is korlátoztam magamnak az internetezést napi 1 órára.



2012. nov. 4. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Húú, irigyellek..én meg pont most zuhantam vissza..Sikerült megjavítanom a gépemet, ami nagy örmöet okozott nekem(egyrészt mert jó, márrészt mert senki sem segített és azelőtt még nem csináltam) erre tessék, ideragadtam...


És jó regény?:)...nekem is kéne egy könyv..lehet utánna nézek és megont rászokok az olvasásra...sokkal jobb,hasznosabb:)



Na de , hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Szerintem normális végül is valamilyen szinten...hiszen a tulajdonságai miatt lett a példaképed és ez nem árthat:)

Szerintem ez pozitív dolog:D

Van mibe kapaszkodnod személyiség fejlődés terén is:)

17/L

2012. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
egyetértek az előttem szólóval, főleg, hogy ilyen jó hatással van rád! szerintem sokkal jobb és "valóságosabb" egy könyvbeli szereplő példaképnek, akit "ismersz", mint egy sztár, akit csak a TV-ben látsz! és még van 6 kötet, úgyhogy még sok mindent megtudhatsz róla! további jó olvasást!
2012. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

uu nagyon köszönöm szépen a válaszokat. :) megnyugodtam. :)


első: hogy ha akarod én át tudom neked küldeni a részeket .:) nagyon jó egyébként ez a regénysorozat... tetszik hogy a mai korról szól.... sokan még 'gyerekesnek' is találják.. de sztem meg jobb volna ha ebböl a könyből 'tanulnának' pl. rengeteg könyvet említ meg az írónő, hogy mit olvasnak éppen...

nem bírom letenni :") na de tényleg írj rám h ha kellenek :D

2012. nov. 5. 20:19
 4/10 A kérdező kommentje:
második: már 4 et elolvastam :D de ugy döntöttem szünetet tartok mert túl hamar elolvastam őket :((( késöbbre tartogatom a többit:33
2012. nov. 5. 20:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Ó köszönöm szépen, elfogadnám tőled nagyon szívesen:D

Kicsit utána olvastam és azok alapján jó kis regénynek tűnik:D


Írok, privit.:)

2012. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az teljesen normális, ha egy szereplő a példaképed! :) én is szeretem a szjg-t :) csak akkor rossz ha egy szereplő a példaképed, ha mondjuk vmi rossz karakter :D
2012. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
63%
Én nem szeretem a SzJG-t, hanem idmádoom! 4ever Szent Johanna Gimi! Am igen normális. És mindjárt itt a február! Én a hetet olvasom, de a közepén járok, szóvla nekem mindjárt vége ......
2012. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lala1999 válasza:
Teljesen veled vagyok,mert nekem Virág a példaképem,és ezzel szerintem nincs is gond!:)) Bár sokan azt mondják hasonlítok is rá...Lehet h ezért!:)) Kitalálod magadnak h milyen és próbálsz olyan lenni mint ő,mert ő a könyvben "jó" :))
2012. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hahahanna válasza:
Szerintem normális, nekem Virág a példa képem
2013. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem dicsekednék azzal, hogy Virág a példaképem, bocsássatok meg...

Buta, döntésképtelen, semmi felelősségérzete nincs. Ostoba szegény :/ Nyilvánvalóan, vannak jó tulajdonságai is, például, remek barát, tehetséges művész, aranyos, de szerintem ő az, aki egyáltalán nem a követendő kategóriába tartozik. Nem értem, miért szeretnétek egy ötödikes (SE!) szellemi szintjén állni...

Reni más tészta. Ő valóban kiváló példakép lehet, ha őt követed, rá próbálsz hasonlítani, az teljesen normális, sőt jó is. :)

Így tovább!


(Senkit nem akartam megbántani a Virágos véleményemmel!)

2013. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!