Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért életeleme a mai fiatalsá...

Miért életeleme a mai fiatalságnak a kocsma és a diszkó?

Figyelt kérdés

Most nem arról van szó, hogy baj-e vagy nem, nem a kivetnivalókról van szó, nem a viselkedésről.


Egyszerűen az nem esik jól, hogy bolondnak, antiszociálisnak "kell" éreznem magam, amiért nem szeretem ezeket a helyeket, és más szórakozásokat tudok jobban elképzelni társas kikapcsolódás céljából.

Nagyon kevesen vagyunk (ha azt mondom, 5% alatt, valószínűleg nem túlzok), akik nem járunk ilyen helyekre. De mi is megmutatjuk néha magunkat, mert "muszáj". Ezzel együtt tehát ha pl. azt vesszük, ki nem volt még becsípve se - talán 0.5%-ra csökken az arány.


A lelkem azt sugallja, semmiből nem maradok ki, ha nem járok ilyen helyekre. A diszkót még sose élveztem, a kocsmát is csak ritkán szoktam...

Viszont néha eléggé frusztrált vagyok a különcségem miatt és néha már az eszem azt mondja, majd bánni fogom. A legtöbb gimis és egyetemista korú számára alap a rendszeres party, kocsmatúra stb.

Nekem még a szülinapom is teaházban volt, tavaly palacsintázóban és mindkét évben délután kezdődött és éjfél előtt már hazamentünk.


Régen is kocsma és diszkó nélkül nőttek fel, mégse maradtak ki semmiből és nem lettek sérültek.


2012. nov. 4. 21:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Na végre, valaki érti a lényeget. Köszönöm kedve utolsó válaszoló, hogy ezt ilyen szépen összefoglaltad! :)
2012. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
ssx44-et miért pontoztátok le?
2012. nov. 5. 20:54
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nme tudom miért sír mindenki az miatt, hogyha nem iszik/cigizik/drogozik akkor kiközösítik. Szerintem ez hazugság. Én minden nap 10kor fekszem hétvégente is. Nem iszom/dohányzom/drogotok. Mégis vannak barátaim. Érdekes. Szerintem csak rossz helyen keresgélsz, az 5% meg túlzás.


17F

2012. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

20:54


.. ezen látszik az oldal értelmi színvonala. biztos a piálós fiatalok szavaztak le.. Ezen is látszik hogy nagyon igazam lehet ha ennyire nem tetszik senkinek!

2012. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!