Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem gondoljátok, hogy emiatt...

Nem gondoljátok, hogy emiatt vagytok forever alone-ok?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy én nem a foreveralone nyavalygó emberkék táborát erősítem, szóval lehet, hogy a véleményem nem releváns.


Szerintem az első, és legnagyobb probléma a média, és a közösségi hálózatok hatása az életetekre. Azt látjátok, hogy mindenki boldog a facebookon, a TV-ben azt a világképet sugározzák felétek, hogy muszáj, szerelmet találnotok, stb.

Forrás: [link]


A másik gond az önbizalomhiányotokból adódik, és abból, hogy "túlmisztifikáljátok a p.nát". Találtok magatokon olyan külső jegyeket, amiket nehéz változtatni (magasság, arcforma, szemszín, testsúly, stb) és a sikertelenségetek okát ezekben keresitek. Sokszor a belső gátjaitok feloldása helyett áttoljátok a problémát a fizikai énetekre. Néha el is hiszitek, hogy tényleg azért nincs senkitek, mert alacsonyak/túl magasak/vékonyak/izmosak/barna szeműek/zöld szeműek, stb vagytok.


Egy lányhoz pedig nem úgy közeledtek, mintha egyenlő partner lenne. Hanem úgy, mintha valamilyen különleges képességgel bírnának, mint valakik, akinek meg kell felelnetek, akiket potenciálisan egyből le kell nyűgöznötök, meg kell hódítanotok. Az igazság azonban más. A nők is emberek, ugyanúgy tapasztalják meg a világot, mint te, a szükségleteik is közel azonosak, és szeretnek beszélgetni, nyitni az emberek felé.


Miért nem raktok először magatokban rendet ahelyett, hogy folyamatosan nyávogtok? Miért nem vagytok férfiak? Miért nem élitek a mindennapjaitokat? Miért foglal le benneteket ennyire az, hogy más sikeres a párkeresésben? Illetve miért nem adtok le az igényeitekből, és kerestek a saját kategóriátoknak megfelelő lányt?


Pl vele:

[link]

soha sem tudna semmit kezdeni egy ilyen lány:

[link]

vagy egy ilyen lány:

[link]


Mert merőben más az érdeklődési körük, az életstílusuk... A külsőtök nagy mértékben befolyásolja a belsőtöket is...


2012. nov. 5. 21:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim válasza:
92%
fú basszus mennyit írtál. lusta vagyok elolvasni... :D
2012. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim válasza:
Rohadtul igazad van.Ugyanilyen lúzer vagyok, de már nincs messze az idő, amikor végre elkezdhetek foglalkozni a külsőmmel és a jövőmmel.Amit leírtál, bekéne keretezni.Ennyire még senki sem foglalta össze a hozzám hasonló lúzerek belső világát...Tényleg ébresztő hatású.
2012. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:

hát azért vannak csodák.

van egy olyan haverom mint a tag a képen és a barátnőmmel jár, aki az 1. csaj szintjén van.

én meg a másodikén, nekem nem felelt volna meg de mint látod, van olyan jó csaj akinek igen.

amúgy én forever alone vagyok így lányként de ez sem igaz hogy rinyálás, vagy a f.sz túlmisztifikálása miatt :D

egyszerűen azért mert nem bírom hogy a pasik egy csók után már tulajdonként tekintenek rám, meg akarnak tiltani mindent, rámtukmálni a folyamatos jelenlétüket...

egyszóval a legtöbb úgy csinál mint egy pióca, hogy "jézusom, csoda történt velem, rám nézett egy lány és őt görcsösen magamhoz kell láncolni különben sosem kapok már p.ncit" - valami hasonlót gondolhatnak, vagy elképzelésem nincs miért hívnak egy nap 25-ször, mit akarnak 3 óránál is tovább chat-elni meg minden szabadidőmben a nyakamon lógni.

szerintem az a legnagyobb hiba hogy sokaknak nincs életük, ezért elégedetlenek.

nekem van, így boldog vagyok pár nélkül is

2012. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok ,és én is ilyen vagyok!Igazad van abban amit írtál,és szerintem ha belegondoltok sokan tényleg ebben hibáznak(megjegyzem én is ,és én is forever alone vagyok XXD). De az a kép valami baromság !
2012. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
Ha te is csúnya srác lennél, meg tudnál érteni minket. Egy csúnya és alacsony pasi hiába adja le az igényeit, amennyire csak lehet, mert a csúnya lányoknak se fogunk kelleni soha, bármit is csinálunk.
2012. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim válasza:
mennyi itt a csúnya alacsony emberke. Linkelnétek képet, hogy mégis mennyire "csúnya és alacsonyt" kell elképzelni? Mert ez így olyan általános kategória...
2012. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:

Ez egy hosszú értekezés a semmiről, hiszen már az első bekezdésben elhitelteleníted a mondandód, és egy olyan értekezést írsz, aminek sem a tapasztalatokhoz, sem megfigyelésekhez nincsen sok köze.


A média sugározza azt is, hogy "valósítsd meg önmagad", ami egyenes út ahhoz, hogy manapság a lányok is ezt az irányvonalat preferálják a családalapítás helyett. Szóval míg régebben a kicsit előnytelenebb külsejű férfiaknak is volt esélye a párkapcsolatra, mára a lányok inkább bevállalják a szingliséget is akár, csak nehogy össze kelljen állnia egy csúnyább pasival.


A belső gátak feloldása, az önfejlesztés, és a külsőn való javítás a valóságban semmit nem ér egy amúgy ronda és alacsony pasinál. Ez tapasztalat. Bár nem tudom, hogy a magasság megnövelésére milyen világmegváltó ötletet képzelnél el.


A lányhoz én mindig is egyenlő partnerként közelítek, ők szoktak lealacsonyítani a reagálásaikkal szinte egy féreg szintjére. A "bocsi, de nem vagy az esetem" elutasítás mára szinte már kiveszett a divatból, helyére keményebb elutasítások álltak, és egy-egy ilyen elutasítás után úgy érzed, még neked kellene elnézést kérni, hogy fogyasztod az oxigént.


"Miért nem raktok először magatokban rendet ahelyett, hogy folyamatosan nyávogtok?"

Mert nem használ sem az önbizalom-növelés, se az önfejlesztés. A lányoknak teljesen mindegy a belső, csak a külsőt nézik. Ez tapasztalati tény.


"Miért nem vagytok férfiak?"

A nemi kromoszómáim XY, szóval férfi vagyok.


"Miért nem élitek a mindennapjaitokat?"

Egyedül nem sokat ér az élet. Nem is nevezném életnek, inkább vegetációnak.


"Miért foglal le benneteket ennyire az, hogy más sikeres a párkeresésben?"

Mert ebből is csak az az érzés erősödik, hogy egy hulladékok vagyunk, akik senkinek nem kellenek.


"Illetve miért nem adtok le az igényeitekből, és kerestek a saját kategóriátoknak megfelelő lányt?"

Megtörtént és így is csak az elutasítások jutnak.

2012. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Nem értek veled egyet. Az a baj, hogy a nők külsőre olyanokat keresnek, akik jóképűek, fullosak, és beleesnek abba a csapdába, hogy a fullos Jóskák belsőre eléggé sekélyesek, és képbe jönnek a 21:16-os válaszoló problémái, miszerint a nekik tetsző drágassszágok eléggé sekélyesek mind intellektuálisan, mind érzelmileg, a szocio-kulturális hátterüknek köszönhetően. Ugyanis, egy több nyelven beszélő, informatikában, történelemben, politikában és természettudományokban jártas ronda pasi minek ragadna rá bárkire is? Hiszen mindig van kivel beszélnie. Csak ugye régen úgy volt, hogy az ilyen férfiaknak voltak a képen látható barátnői, nem az agyatlan, bűnözésre hajlamos Széklet Jánosoknak, akik oly egyszerűek, mint a faék. Ez volt a normális társadalmi modell, így volt képes az ország kinevelni ennyi feltalálót és Nobel-díjast, mert ezek a gének öröklődtek tovább. Most meg meg lehet nézni a válási statisztikákat, illetve a demográfiai mutatókat, hogy évente egy kisvárosnyival lesznek kevesebben.....


Szóval nem kell hozzá Nagy Magyar Királyi Ész, hogy belássuk, melyik társadalmi modell szolgálta a fejlődést.


Ja, és a 21:23-asnak is igaza van.

2012. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
Nagyon erősen elmentél a két véglet irányába. Én messze jobban nézek ki, mint ez a srác a képen, mégis kaptam már nagyon durva kritikákat lányoktól. Még olyanoktól is, akik láényként alattam vannak, ha az én fiúk, férfiak között elfoglalt helyemet nézzük.
2012. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek, saját magunkon múlik hogy ha akarunk valamit, mennyit vagyunk képesek tenni azért a célért


nem hiszem hogy egy csúnya férfi ha 100 lánnyal próbálna ismerkedni ne lenne 1 akinek megtetszene csak odáig nem jutnak el mert 5-10 próbálkozás után a többség feladja

2012. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!