Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem gondoljátok, hogy emiatt...

Nem gondoljátok, hogy emiatt vagytok forever alone-ok?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy én nem a foreveralone nyavalygó emberkék táborát erősítem, szóval lehet, hogy a véleményem nem releváns.


Szerintem az első, és legnagyobb probléma a média, és a közösségi hálózatok hatása az életetekre. Azt látjátok, hogy mindenki boldog a facebookon, a TV-ben azt a világképet sugározzák felétek, hogy muszáj, szerelmet találnotok, stb.

Forrás: [link]


A másik gond az önbizalomhiányotokból adódik, és abból, hogy "túlmisztifikáljátok a p.nát". Találtok magatokon olyan külső jegyeket, amiket nehéz változtatni (magasság, arcforma, szemszín, testsúly, stb) és a sikertelenségetek okát ezekben keresitek. Sokszor a belső gátjaitok feloldása helyett áttoljátok a problémát a fizikai énetekre. Néha el is hiszitek, hogy tényleg azért nincs senkitek, mert alacsonyak/túl magasak/vékonyak/izmosak/barna szeműek/zöld szeműek, stb vagytok.


Egy lányhoz pedig nem úgy közeledtek, mintha egyenlő partner lenne. Hanem úgy, mintha valamilyen különleges képességgel bírnának, mint valakik, akinek meg kell felelnetek, akiket potenciálisan egyből le kell nyűgöznötök, meg kell hódítanotok. Az igazság azonban más. A nők is emberek, ugyanúgy tapasztalják meg a világot, mint te, a szükségleteik is közel azonosak, és szeretnek beszélgetni, nyitni az emberek felé.


Miért nem raktok először magatokban rendet ahelyett, hogy folyamatosan nyávogtok? Miért nem vagytok férfiak? Miért nem élitek a mindennapjaitokat? Miért foglal le benneteket ennyire az, hogy más sikeres a párkeresésben? Illetve miért nem adtok le az igényeitekből, és kerestek a saját kategóriátoknak megfelelő lányt?


Pl vele:

[link]

soha sem tudna semmit kezdeni egy ilyen lány:

[link]

vagy egy ilyen lány:

[link]


Mert merőben más az érdeklődési körük, az életstílusuk... A külsőtök nagy mértékben befolyásolja a belsőtöket is...


2012. nov. 5. 21:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

47-es :)


Semmi gond, örülök, hogy kiadtad magadból, miközben olvastam a leveledet, végig olyan érzésem volt, mintha fenyegetnél, vagy nagyon hülyének néznél:)


"Érted?"...végig...

Ez reálba is ki szokott borítani, mikor valaki így, ilyen stílusban beszél hozzám...


Te esetedben még jobban zavart, mivel ismeretlenül "nézel hülyének"...de nem gond, nincs harag ...


Közben olvasgattam a kommenteket, hozzáfűzni már nem akarok semmit(pedig tudnék mit)...a véleményem továbbra is az amit leírtam:)


17/L ismét

2012. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

"Ezt nem értem, 74 %! Először azt írod, megfektetett kb. 8 lányt, mert elhitte a tanfolyamon tanultakat. Utána meg azt, hogy egy hatalmas p..., mert az agyára ment az önbizalomhiány. A kettő hogy fér össze egymással?"


Sajnos attól, hogy lett önbizalma, még egy p*cs maradt, csak néhány lányt ez nem érdekelte vagy nekik nem mutatta.

2012. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

Valószínűleg PUA tanfolyamra mehetett az ismerősöm, nem kérdeztem tőle. Csak tippelni tudom a magasságát, de szerintem maximum 160 centi és tényleg borzalmasan néz ki. Nem azért, mert alacsony, volt már alacsony barátom, ő is arányos, nem törpe, de egyszerűen olyan az arckifejezése, mint egy gonosz kis törpének. Mégis lett nője.

Viszont szerintem nála is az általános tudatlanság miatt segített a tanfolyam. Neki fogalma sem volt róla, hogy ronda, egyszerűen azt hitte, hogy a csajozás egy módszer és ő ezt nem ismeri. Megismerte és voilá, lett nője. Nem gondolom, hogy ez bárkinek beválna, aki kevésbé hülye, mint ő.

2012. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Mivel lány vagyok és ebből adódóan más a helyzetem, így nem szeretnék okoskodni, mert pontosan tudom, hogy nem érezhetem át, de azért leírom, hogy a párkapcsolatot életcélnak tekinteni egész egyszerűen hülyeség.


Tudom, hogy ezt nem magunknak választjuk, meg mindenkinek arra van késztetése, amire, de addig amíg ki nem próbálod, nem tudhatod, hogy ha megszerezted, akkor milyen lesz, hogy jó lesz-e neked, hogy egyáltalán van-e olyan szegmense, ami valóban kell neked. Addig az egész csak feltételezések sora, illúzió.


Már házas lehetnék két gyerekkel, legalábbis az itteni átlag alapján, de nem akarok magamnak több pasit, a gondolatától is sikítok. A kezdeti időszak jó, utána meg jön a nagy semmi, együtt kellene élni egy másik emberrel, szeretni, kitartani és ez nem megy parancsra. Főleg nem megy akárkivel. Lehet, hogy nekem nem megy senkivel.

2012. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!