Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Már soha nem...

Miért van ez? Már soha nem leszek túl a mélyponton?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az életben vannak hullámvölgyek,de nálam már olyan régóta tart a mélypont és nem bírok felülkerekedni rajta.Úgy érzem hogy csak sorra kapom a pofonokat az élettől és közben semmi jó nem történik.Vagy ha történik is, rögtön jön valami rossz.Egyszerűen már nem látom a fényt az alagút végén.Pl.: Ma végre egy kicsit úgy éreztem hogy jól érzem magamat,mert rendeződött a kapcsolatom a nagymamámmal,holnapra kész az új szemüvegem, holnap egész tűrhető óráink lesznek és nincs is sok házink ma.Hazaértem és láttam hogy meghalt a hörcsögöm.Miért most?Miért nem érezhettem jól magam legalább egy napig?

2012. nov. 6. 20:29
 1/1 Skywalker33 ***** válasza:

Szia,

a gyerekkor már önmagában nagyon húzós mostanában. Széthajtják a gyerekeket, szeretet és vidámság már alig jut nekik. Talán ezt látva te másképp fogod majd az életedet alakítani.

Tudnod kell hogy az életedet magad tervezted kis segítséggel a születésed előtt tehát nem a semmiből jönnek a problémák. Oka és értelme van az egésznek nem a vakszerencse igazgatja.

Az én gyerekkorom is stresszes volt és szeretetlen...ma már tudom hogy ez a tapasztalat segít most kijavítani az otthonról kapott viselkedési mintákat, segít hogy tudatosan harmóniára kell törekednem és új utakra indított. Talán mert csak a szenvedésen keresztül érthetjük meg igazán mi is a fontos...

T.

2012. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!