Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van a baj, vagy más is...

Velem van a baj, vagy más is így látja a dolgokat mint én?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy ha én kitalálok valami ötletet és azt elveszi vagy a párom, vagy a testvérem vagy akárki akkor eléggé be tudok rágni. Persze ők ezt nem értik és irigynek hívnak. Tudom, ez legyen a legnagyobb problémám, de most fordult elő sokadjára és mindenki azt mondja velem van a baj. Kitaláltam, hogy veszek magamnak vagy örökbefogadok egy mopsz kutyust, mert régóta szeretnék, de még egyenlőre nem volt rá pénzem. Mikor ezt elmeséltem a nővéremnek, közölte, hogy de jó ötlet és erre rá, hogy ő vesz is magának egyet, mert tényleg aranyos. Na erre be is rágtam, de avval ugrottak nekem, hogy egyedül talán csak nekem lehet?

Orrpirszinget szerettem volna, mire fel ezt elmeséltem egy barátnőmnek csináltatott egyet, hogy neki is kell. Ezek már régebben történtek de azért élénkült fel bennem, ugyanis, régóta gondolkodok milyen tetoválást szeretnék, megvolt a konkrét elképzelés, és párommal keresgéltünk rá képeket, mire talált egy oylat ami neki nagyon megtetszett és közölte, hogy ezt szivesen magára tetetné. Most lett elegem. Tényleg irigy vagyok? Miért vannak lenyúlva az ötleteim?



2012. nov. 7. 01:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Látod, az rtl klub is lenyúlta a tv2 ötletét, h létrehozzon mégegy csatornát:D (viccnek szántam, nem tudom h melyik adó ötlete volt)
2012. nov. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
91%
Miért nem mész a mindjárt a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatalába, és védeted le az ötleteidet? Nagyon irigy vagy és kicsinyes.
2012. nov. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%

Örülj inkább, hogy jó ötleteid vannak, másoknak is tetszenek.

Ez nem ötlet lenyúlás. Nekik is eszükbe jutott volna, legfeljebb később.

Nincs itt gond, csak Te látod annak.

2012. nov. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%

én megértelek...én is utálom...pláne, h ha a másik hamarabb meg tudja valósítani...és vállalom, irigy vagyok...bár már ez nem igen fordul elő, de régen úúúúúgy tudtam utálni...most már inkább cselekszem, mint hogy beszéljek róla....utánam csinálhatja bárki, de előttem ne már...az rossz érzés, hogy nem én tudtam elérni hamarabb...pláne ha rajtam kivül álló dolgok miatt nem...

24L

2012. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ! változtatnom kell, ez biztos, megpróbálok akkor nem így hozzá állni. sok hibám van, de eddig még nem tudatosult bennem, hogy irigy is vagyok:S
2012. nov. 7. 12:55
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
Múlhatna gyorsabban az idő. Nehéz épp ésszel élni ebben a beteg világban. Kedves kérdező! Ha 100 éve születsz akkor most az éhezéstől félve még a gyomokat is elrakod télire. Ez járjon az eszedben, ha van, és fogd be a pofád te elkényeztetett ribanc!
2012. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

nem értem, miért vagyok elkényeztetett ribanc

egy kérdést tettem fel, kíváncsi voltam kinek mi a véleménye, és arra jutottam, hogy tényleg bennem van a hiba, átértékelem ezekután a dolgokat

2012. nov. 7. 15:08
 18/20 anonim ***** válasza:

Emberek vagyunk, tévedhetünk..:)

Most, hogy ennyien megírták, változtass kicsit. Egy kívülálló jobban (reálisabban) látja a dolgokat.


Minden jót Neked!

2012. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen pont ezért kérdeztem, mert a kívülállók általában reálisabban látják. Megnyugodtam kicsit:) köszi
2012. nov. 7. 17:31
 20/20 anonim ***** válasza:

ÉN is ilyen vagyok :| Legjobban azt utálom, amikor kitalálok ilyen "aranyköpéseket" és valamelyik barátnőm vagy ismerősöm legközelebb ezt hajtogatja és a többiek azon röhögnek, hogy hú mekkorát mondott, amikor azt is tőlem szedte....Annyira irritáló -.-

14l

2012. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!