Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt meg olyan, aki keptele...

Van itt meg olyan, aki keptelen kapcsolatot kialakitani a csaladja miatt? Beszelgetunk?

Figyelt kérdés

Azt hiszem sulyos gondjaim vannak, amin csak pszichologus tudna segiteni, de az csak a 2. lepes lesz. Most szeretnem megerto, esetleg hasonlo helyzetben levo idegen emberek velemenyet hallani. A helyzet az, hogy 20 vagyok es meg nem volt kapcsolatom. Nagyon sokszor lehetett volna, de mindig kihatraltam mar az elejen.

A gond meg anyukam fiatal koranal kezdodik, amikor megismerte apamat. Apam intezetis volt, mert az anyjat tobbszor meglopta, igy beadtak 13 evesen. 18 evesen jott ki, akkor ismerte meg anyukamat. 10 ev lefutasa alatt lett 3 gyerek, kozben szamtalan szakitassal. Az en szuletesem utan nem sokkal apam ongyilkos lett. Elotte mar kemenyen drogozott, megrugdosta a terhes anyukam esatobbi. Ezek miatt anyam komoly pszichiatriai esettanulmany lett. Nincs nap, hogy ne sirna, es az en emlekeimben csak az el, hogy relytettem el a keseket a lakasbol, hogy ne vagja fel az ereit, mert mindig ezzel fenyegetozott. (6 eves voltam akkor) A gyamugy el is vett tole, elkerultem nagymamamhoz, aki hamar alkoholba folytotta banatat. Nem sokkal kesobb visszaraktak anyukamhoz, o lett a kevesbe rossz. Ekozben a testverem 8 ongyilkossagi kiserletet hajott vegre, mert a 4 eves kapcsolata alatt a kedves parja mas nott vett felesegul es ezt elfelejtette emliteni a noveremnek. A kamaszkorom alatt osszesen 5x probaltak megeroszakolni, "erett" ferfiak. Ebbol ketto volt meglehetosen kozel hozza, csak a szerencsen mult. (itt megjegyeznem, egyaltalan nem jartam kirivo ruhakban, sot)

Osszegezve, a fent emlitett dolgok miatt, keptelen vagyok kapcsolatot kialakitani. Ugy erzem, hogy csaladtagjaim eletet kartyavarkent romboltak szet es mindig nekem kellett ujra osszeraknom. Ha kedvesek velem, azt hiszem hazudnak. Ha nem azok, meg lejjebb megy az onbizalmam. Veget nem ero kor ez, es tudom, hogy komolyabb segitsegre szorulok, mint ez az oldal, de nev nelkul jol esik leirni es ki tudja, talan akad itt olyan, akinek hasonloak a problemai. A barataim tudnak rola, megertik, de nem erzik ezt, igy nem is surun beszelek rola. Egy idegennek talan tobb a ralatasa...


2012. nov. 8. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy igy alakult a helyzeted! DE egyet nagyon jól jegyezzél meg NEM TE TEHETSZ ROLA, HOGY ILYEN CSALADBA SZÜLETTEL!


Akik megerõszakoltak, azok kihasználták a helyzetedet, nem volt támaszod. Vannak ilyen mocsk@s emberek, a sors biztosan kiegyenliti a tettüket!


Forduljál nyugodtan szakemberhez és biztosan segitenek feloldani benned ezt a sok lelkiterhet. Viszont az nagyon jó, hogy vannak barátaid, és melletted vannak.

Biztosan lesz valaki,aki a te személyiségedet fogja szeretni és nem azt nézi, hogy te milyen családból származol!


Fel a fejjel és légy erõs!

2012. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod, nagyon kedves vagy. :)
2012. nov. 9. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!