Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha nem szeretek bulizni?

Gáz ha nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés

Mármint clubba járni,az alkoholt nem bírom,táncolni se tudok,de majd megtanulok,csak ezzel a kettővel van gondom :D egyszerűen nem az én világom,és az osztálytársaim kb. mind ilyen,és más barátaim nincsen sulin kívül,mert úgymond falun lakok és itt nincs nagyon kivel :D

16l



2012. nov. 8. 21:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ah,imádom mindegyiket amit felsoroltál :D olyan jó,hogy nem vagyok egyedül :D

egyébként végül elmentem,és jó volt nagyon,mert végigtáncoltuk az estét,alkoholt nem ittam,csak egy kicsit,és ittam egy almás koktélt ami nagyon fincsi volt :D a lábam annyira fájt,mert új volt a cipő,hogy már nem is éreztem,de táncoltam nem érdekelt,még az se,hogy nem tudok,lötyögtem ide-oda,és próbáltam más lánytól lenézni,hogy mit csinál :D + az est fénypontja volt,hogy összejöttem egy sráccal aki a sulimba jár,és azóta tetszett mikor rám írt elsőre :D úgyhogy fülig ér a szám most :D

köszönöm szépen a válaszokat,főleg annak aki biztatott,hogy menjek és próbáljam ki,ahhoz képest,hogy nem az én köröm,nagyon tetszett,a zene a fények,a hangulat és a társaság :D

2012. nov. 10. 17:16
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, hogy ugye. :)

Most már meg is tapasztaltad, hogy mire gondoltam. Éljél és tied a világ. :)

2012. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!!!!

'Nélkületek' nem mentem volna!!!!

2012. nov. 11. 16:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Hahaha neha kell egy kis noszogatas es elfogadas....igaz?
2012. nov. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen,igaz :DD néha tényleg kell :D

Köszönöm!!

2012. nov. 13. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!