Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszerűen nem merek egyedül...

Egyszerűen nem merek egyedül mászkálni sehol. Többi lent?

Figyelt kérdés

Tehát, egyszerűen félek egyedül sétálni, egyedül buszozni meg főleg. Nagyon rossz. Csak pár utcára lakom a sulitól, de még így is félek. Meglátok egy embert, máris bepánikolok. Annyira dolog történik manapság, hogy ááá.

Kérlek segítsetek hogy ezt hogyan tudnám leküzdeni. Köszönöm. Ó, és 14/L



2012. nov. 10. 18:16
 1/9 anonim válasza:
100%
Pánik beteg vagy!Ezen sak orvos tud segíteni!Szakemberhez kell fordúlni,de ő is csak azt fogja javasolni hogy merészkedj be az emberek közé mert másképpen nem fog menni.Mióta tart ez és történt esetleg valami olyan ami miatt ez van?Esetleg attól fész hogy valaki bántani akar?Vagy csak egyszerűen félsz?
2012. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pszichoterápiával ezen lehet segíteni
2012. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pendulum92 ***** válasza:
Lelkedben kell rendet tenni: Be ne szedj semmiféle gyógyszert az okos orvosok javaslatára se.
2012. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

egy magamutogató emberrel találkoztam egy éve, és azóta.

Anyukámnak is mondtam, és ő önvédelmi órákra akar vinni. :D szerinte az is segítene, hát én belementem, de csak jövőre. addig pedig kezdődnek az előkészítők, ahová 40 perc eljutni. busz, hév, villamos. szóval minden. :!

2012. nov. 10. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Pánik betegség
2012. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem annyira súlyos a dolog, hogy ki sem merem tenni a lában az utcára, csak vonakodva.
2012. nov. 23. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Magyar média, köszönjük!

Egyébként ez nem pánikbetegség, a pánikbetegség nem köthető semmihez.

Te inkább egy trauma miatt szorongsz, amit nem tudtál feldolgozni, ez esetben ez a "magamutogató" és ezt vetíted ki minden idegenre. Na erről kéne leszokni, amin leginkább egy pszichológus segíthet. Persze segíthetnél magadon is, de szerintem 14 évesen még nem vagy azon a szinten, így ez inkább csak rosszabb hatással lenne rád.

2012. nov. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Most előkészítőre járok, szóval muszáj egyedül mennem.
2012. nov. 25. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:

jó, ha önvédelemre jársz, meg ha mersz egyedül menni legalább egy kicsit, akkor egyre bátrabb leszel.


Önvédelmi könyv, bár a borítója elég gáz, de a tartalma elég jó, segíthet:

[link]


meg ezt találtam még ( de a könyv jobb):

[link]

2012. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!