Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, ha a 2 évesem...

Mit csináljak, ha a 2 évesem egyszerűen nem hajlandó egyedül elleni?

Figyelt kérdés
Max egy negyed órát,ha főzök.
2012. jan. 10. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
elleni, vagy ellenni? nem mindegy...
2012. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ellenni,természetesen.jól elírtam,csak most is rángatja a kezem.
2012. jan. 10. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a negyed óra már egész jó:) Igaz még csak 18 hónapos a fiam, de ő 1 percet nincs el egyedül, ott kell vele ülnöm akkor eljátszik. De meglepetésemre a szomszédban bement a gyerekszobába és egyedül játszott úgy hogy nem volt bent mellette senki.


Mivel próbálkozom mostanában: ha látom hogy belemerül valami játékba szólok neki, hogy kimegyek 1 percre kezet mosni... aztán próbálom nyújtani ezt az időt, de mindig visszamegyek. (illetve próbálnám nyújtani az időt, mert ő is azonnal szalad nehogy lemaradjon valamiről.)

Persze ha "tilosban" jár akkor csend van és nincs mellettem, pl amikor olyat pakol ki amit nem lenne szabad neki.


Remélem valaki ír valami jobb ötletet.

2012. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem teljesen normális. Ebben a korban alakul az éntudat és ilyenkor még szeparálódnak.
2012. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!