Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mar megint felreertettem ot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar megint felreertettem ot?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nagyon tetszik mar egy eve. Neha talalkozunk, neha beszelgetunk kicsit, volt, hogy o hivott randira, csak nem tudtam elmenni, volt, hogy en hivtam, csak beteg volt, aztan facebookon is volt par level valtasunk. A lenyeg az, hogy egy ido elteltevel valahogy mindig visszater az eletembe, amikor mar azt hiszem, hogy elfelejtettem ot.

Az utolso ket hetvegen megint talalkoztam vele, ahol baratsagos voltam vele, mosolyogtam ra meg minden, de sajnos hamar el kellett jonnom.

Az elmult hetvegen ugy volt, hogy jon a klubba, ahova tarsasaggal mentunk. De aztan csak sms-t irt, kerdezte, hogy milyen az este, mert akkor vegzett valami szamiotgepes meloval, es nem biztos benne, hogy jonne.

Megirtam neki, hogy csak egy atlagos este, bar a zene jo.


De mar nem vagyok benne biztos, hogy jo otlet volt. Nem lehet, hogy ezzel az sms-sel csak azt akarta megnezni, hogy akarom-e, hogy menjen vagy sem?


Valahogy amikor talalkozunk vagy beszelunk, mindig kicsit esetlenre sikeredik a dolog, mintha egyikunk se lenne benne biztos, hogy mit is kellene tenni.


2012. aug. 29. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szegény :/
2012. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt kellett volna írnod h "rossz h nem vagy itt" ;)
2012. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Komoly valaszt is kaphatnek? :) Tudom, hogy ez nem nagy problema, de nekem szamit.
2012. aug. 29. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:

most az enyemben mi nem tetszett?

szted nem azt varta volna h ird neki h hianyzik es jojjon? o.O

2012. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!