Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félreértettem valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértettem valamit, vagy átvertek? 21/L

Figyelt kérdés
Egy egyetemi házival kapcsolatban segítségre volt szükségem, egy ismerősöm pedig ajánlotta, hogy írjak a lakótársának facebookon. Írtam is a srácnak, aki szívesen segített (közben egész jót beszélgettünk). Aztán pár nap múlva egy buta ürüggyel randira hívott. Elmentünk együtt egy kávézóba forrócsokizni, meg borozgatni. Ott is jól éreztük magunkat együtt, utána a srác elkísért haza. Pár nap múlva megint írt, hogy menjek fel hozzá filmet nézni és borozgatni. Én fel is mentem, úgy éreztem, hogy jól sikerült minden, a film után megölelt, megcsókolt és volt egy olyan érzésem, hogy szexelni is akar, de ráutaló magatartással kikerültem a szexet, mert úgy éreztem, hogy a 2. randin még nem jött el ennek az ideje. Aztán a srác megint szépen hazakísért, aztán mondta, hogy majd találkozunk. 2 nap múlva viszont kaptam egy üzenetet tőle a facebookon, hogy még nem heverte ki a volt barátnőjét és nem lenne korrekt, ha tovább udvarolna nekem. Én teljesen ledöbbentem, mert azt hittem, hogy minden szépen alakul köztünk. Félreértettem valamit? Vagy csak szexelni akart? Légyszi segítsetek, hogy megértsem ezt.
2012. nov. 5. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ugyan, inkább örülj, h nem hülyített tovább!
2012. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akart egy menetet, látta, hogy komoly csaj vagy, és lépett.... Legalább is a leírtak alapján így látom....
2012. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Végső soron nem mindegy? Megúsztál egy nyomorékot...
2012. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

igen, vagy az van amit első mondott vagy igazat mondott

én is találkoztam ilyen sráccal nem rég. kezdtek alakulni szépen a dolgok mikor közölte, hogy ne haragudjak de a volt barátnőjét nem heverte ki akivel mellesleg fél éve mentek szét. azóta ismét összejöttek...

2012. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmi átverés nincs ebben, ő csak dugni akart, te pedig kapcsolatot. Örülj, hogy nem szédített tovább.
2012. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ő csak meg akart dugni, rajtad meg valószínűleg érezte, hogy komolyabban gondolod. Ezért mondta ezt a gyenge szöveget.
2012. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bár az is lehet, hogy ő értett félre téged, és azt hitte, te is csak szexet akarsz; majd amikor rájött, hogy te komolyabban gondolod, akkor szólt, hogy ő erre nem alkalmas még. Én meg az áldott jóhiszeműségem :D.
2012. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 menta34 ***** válasza:
"Még nem keverte ki a frigid barátnőjét, ezért nem kezd egy újabb frigid nővel." - ez így pontos :)
2012. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2012. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jól tetted, hogy nem adtad be a derekad! Most elkönyvelte, hogy te egy komoly csaj vagy így megy más prédát keresni.
2012. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!