Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi életed legnagyobb ajándéka?...

Mi életed legnagyobb ajándéka? Amiért nem tettél semmit, hanem csak úgy kaptad a "sorstól"?

Figyelt kérdés
Ne pénzzel kifejezhető javakban gondolkodj!
2008. máj. 24. 00:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%
az igaz szerelmet kaptam, de sajnos a mi szerelmünk nem teljesülhet be ebben az életben, talán majd a következőben.
2008. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
40%
Hogy befolyásolhatom magam, és sok olyat látok, amit más nem! Beletudok teljesen mászni az emberek gondolataiba, és tudom, hogy segítsek nekik. Lelki okokra azt hiszem, mindig tudom mi a megoldás. És talán a hatodik érzék, de abba nem merek még teljesen bízni :S :)
2008. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%
A nevelés amit a 3 tesómmal a szüleinktől kaptunk.Apukám elégedetten halt meg emmiatt./még sírok is/
2008. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy annak idején nem buktam meg matekérettségin, pedig segghülye voltam, komolyan fenyegetett a bukás.

Totál a véletlennek volt köszönhető, én nem manipuláltam semmit. erre azóta is azt mondom, hogy a sors ajándéka volt.

2009. jan. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az életet. :) Ezeket a tökjóarc szülőket, akik jól megvannak, szeretnek, figyelnek rám, nem sok mindent kell nélkülöznöm...

A bátyámat, akit szintén komálok, és mindent megtudok vele beszélni, és nevetni is egy csomót.

Ja, és az osztályomat, akikkel még van másfél évem, és tényleg nagyon szeretem őket.

13L

2010. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az,hogy NŐNEK születtem...ezért hálás vagyok,mert ez nem akármilyen ajándék...rengeteg mindent kaptam ezzel együtt!Gyermekáldás,család összetartása,főzés,a hajam :P

ÉS a párom is egy ajándék..neten ismerkedtünk meg,valami a nick nevéhez vonzott,pedig nem tetszett túlságosan (a neve)!De csak,hogy megismertem...a többiért már tettem eleget (ő is) :D

2010. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

A szüleim, a családom, a rokonaink. Elég szoros viszonyt ápolunk a nagy családdal, rendszeresen vannak családi összejöveteleink is. Magának, a helyzetemnek is örülök, mert sosem kellet szorosra kötni a nadrágszíjat, minden évben el tudunk menni nyaralni, mindig kaptam ajándékokat, mindig volt mit enni..stb. Persze ez már anyagi dolog, de én e szempontból is szerencsésnek tartom magam.

Aztán ott vannak a tanáraim. Sikerült kifognunk a lehető legjobb tanárokat.

Aztán ott van a legjobb barátnőm. Mindig is arra vágytam, hogy legyen egy olyan LB-m, mint amilyen a filmekben szokott lenni. És hát végre megkaptam. A fura az, hogy már két éve egy osztályba jártunk,amikor ilyen jóba lettünk. Előtte alig váltottunk pár szót és sose gondoltuk volna, hogy valaha szinte mindent együtt fogunk csinálni.

Hálás vagyok még az óvodában megismert barátnőmért is. Mindig mentünk közösen nyaralni, szóval sok időt töltöttünk együtt.

2016. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!