Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, megőrülök? Állandó...

Mit tegyek, megőrülök? Állandóan sírok.15/L

Figyelt kérdés
Nos, nagyon csúnya vagyok. Tényleg nagyon csúnya, egyre csúnyább leszek nem tudom miért. Azt mondták rám, hogy gnóm tavaly, de igazuk van. Nagyon bántanak ezek a megjegyzések. Még mellém se akarnak ülni, mert elhánnyák magukat. (mondjuk az alakommal nincs gond) Most vagyok tizedikes és gimibe járok. Nincsenek barátaim, állandóan röhögnek. A sulit sem bírom, nincs is kedvem tanulni. Anyáék meg elvárják, hogy kitűnő tanuló legyek. Már egy 4-esért levagyok szidva. Nem támogatnak semmiben tesómat jobban szeretik, tavaly neki megünnepeltük a szülinapját, az enyémet meg ''elfelejtették''. Egyedül a mamám szeretett engem, de ő meghalt amikor kicsi voltam. A szüleim elég idősek, nem jövök ki túl jól velük. Minden egészségügyi bajom van: gerincferdülés, tompalátás stb. Most héten elkaptam egy hányásos vírust és 3 napig nem mentem suliba, meg a hátam mögött sugdolóztak, hogy csak szimulálok. Most nagyon náthás lettem és gyógyszer sincs itthon. Anya mindig az a fajta volt, hogy betegen is iskola. Apa most ment nyugdíjba és kikészít. Amúgy a járásommal is van baj, valami csipőficam lehet, meg ronda sárga ferde fogaim vannak. De anno őket se vitték fogszabályzásra, akkor engem se kell. Nem vagyunk szegények, de mégsem adunk magunkra, a házra stb. Anyáék néha felnőtként kezelnek, néha kisgyerekként. Egy putriban élünk. De a volt osztálytársaim is hiányoznak nagyon. De biztos velem van a hiba, nem tudom elviselni, hogy csúnya vagyok, inkább legyek buta, de csúnya ne. Pasim se volt még, még szűz vagyok. De kinek is kellenék. Engem mindig jó kislánynak neveltek, mindig próbáltam megfelelni, de már nem bírok. Valamilyen szinten már feladtam mindent.
2012. nov. 18. 10:44
 1/8 anonim válasza:

Sehogy nem tudsz hatni a szüleidre? Próbálkozz és ne add fel! Sajnálom, hogy ilyen elvakult szüleid vannak :/

A jegyes dolog nálam is stimmel, ha az átlagom 4,5-nél rosszabb üvöltenek egész nap. Nem kell nekik meg felelj, ne értük tedd hanem magadért. Minél jobban tanulsz annál több az esély, hogy bejutsz egy jó egyetemre és elmehetsz kollégiumba ahol meg nem kell elviselned már a szüleidet. Csúnyának érzed magad? Tegyél ellene! Vegyél valami ékszert vagy ruhát ami igazán tetszik, formáld a tested gyakorlatokkal, sminkeld magad ha attól jobban érzed magad. Mások véleményére meg tegyél magasról csak te vagy fontos. A suliba vigyél könyvet szünetekre vagy hallgass zenét. Esetleg keress valakit akivel a szép társadalmunk ugyan úgy bánik mint veled, Ő legalább majd megért. Én sem vagyok egy világszépe, jó kislány vagyok (kivéve, h sokak szerint elmebeteg T.T) és összesen van 2 barátnőm, egész nap kockulok vagy tanulok. Nem álom élet de egy ideig megteszi. Tudom közhelyes de lesz ez még jobb is. :D Amúgy meg ha unatkozol keress valami jó filmet/sorozatot/animét és nézd azt! :D Ha meg nagyon rossz kedved van egyél meg pár kocka csokit és hallgass vidám zenéket. ^^

2012. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira fáj, hogy anyáék se támogatnak. De a betegségeket is lehet bekégzelem, mindegy holnap már suliba megyek, a náthából meg csak kigyógyulok pár nap alatt. Most is azt hallom, hogy kitalálok mindent,hogy ne kelljen iskolába menni. Egyszerűen nem tudom mi lenne a jó. De érdekes anyáék a szemembe nem tudják ezt mondani, a tesómat nem beszélik ki a háta mögött. Nem jó kedvemből vagyok rosszul. Nem tudom mit kellene csinálnom. Semmi önállóságom nincsem, a szoba ajtót se csukhatom be, így anya a konyhából mindig rám lát. Most biztos azon őrlődik, hogy miképp lehet, hogy a lánya 2 napot kihagyott a suliból, megáll az élet. Az nem baj, hogy egésznap sírok és egyedül vagyok.
2012. nov. 18. 11:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem bírom tovább, szükségem van valakire. Senki sem szerett, anya sem, ő is csak bánt. Tanulni se tudok, úgy érzem az életben nem volt még ennyire szükségem senkire. Egésznap csak feküdnék és nem csinálnék semmit. Engem teljesen tönkre tesznek a suliban, már megbolondulok, órán sem tudok figyelni.
2012. nov. 18. 14:35
 4/8 anonim válasza:
Írtam privátot ha szertnél beszélgetni.
2012. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnál valami otthonba beköltözni? Vannak ilyen ifjúsági otthonok, egy ilyenbe bejuthatnál. Szerintem az osztályfőnöködet kellene megkérned, hogy segítsen elkerülni otthonról.
2012. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:( hát segíteni nem tudok, de gondolatban megöleltelek. :$
2012. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó kicsit sem vagy vicces! Megint összevesztünk anyáékkal, apám gyűlöl, úgy beszél velem ahogy egy állattal sem kéne. Anya meg az ő pártját fogja, pedig mikor kiírtam ezt a kérdést, anyával megbeszéltem, azt hittem nekem egy aranyos anyukám van. Aztán a szülinapomat megint leszarták, és talán akkor megsajnált anya, de most tudom már ki ő valójában. Senkinek sem kellek, bárcsak meg se születtem volna.
2012. dec. 16. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne mondj ilyet!
2012. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!