Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nekem nincsenek barátaim?

Csak nekem nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Igazi barátra gondolok, nem haverokra.. Aki mindig veled van, melletted áll. Ha választani kell, téged választ. A bajnak nem hagy magadra, tudjátok.. happyben, depiben.


18 éves létemre egy emberhez se tudtam olyan közel kerülni, hogy elmondhassam, van igaz barátom!

Most is egyedül, miközben a haverok buliznak. Kipróbáltam: azt mondtam nekik, hogy nem megyek el a mai bulira, közben meg arra vártam, hogy meggyőzzenek. Csak ezért csináltam, lássam érdeklem e annyira őket, hogy vegyék az erőt és megpróbáljanak győzködni. Hülyeség volt, tudtam, hogy le se fogják sz*rni.

De valószínű, hogy velem van a baj, csak nem tudom mi... Minden tőlem telhetőt megtettem értük, bármiben számíthattak rám. S mégsem értem el semmit...

Szar egyedül. De biztos velem van a baj s nem a világgal. Mit tegyek???


2012. nov. 19. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Leszel a barátom? :DD
2012. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%

Nem te vagy az egyetlen. Az ilyen felszínes haveri kapcsolatokra egyáltalán nem vágyom. Igaz barátot, amit te is leírtál pedig nagyon nehéz, sőt szinte lehetetlen találni.

Az ember élete során max. fél tucat ilyen van és akkor már sokat mondtam.

2012. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első, leszek a barátod, de ha éjjel 3-kor felhívsz, szerintem nem fogok tudni átmenni.. :)
2012. nov. 19. 18:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, akkor bele kell törödnöm a jelenlegi állapotba, mert nyalizni én senkinek nem fogok egy álbarátságért...
2012. nov. 19. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok: :DD De jóóóóóó. Most már nekem is van barátom. :)) írj :)))))
2012. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Akkor a legjobb, ha fél 3-kor telefonál rád és hív át:D


Nem könnyű ilyen barátot találni, de nem is lehetetlen, ezek akiket leírtál a haveri körhöz tartoznak és nem barátok. Nagy a különbség köztük.

2012. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem barátok...
2012. nov. 19. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Én is ugyanígy vagyok, 18 évesen nincs egy igaz barátom sem.

Álbarátokat nem akarok, én is egy olyan embert szeretnék majd találni, akit te is leírtál. Sokszor gondolkozom ilyenről, lényegében az álomvilágom része. Mielőtt furának néznél: én álomvilágban élek. Kitaláltam egy világot, amiben azok a dolgok valósulnak meg, amelyeket itt nem találok. pl. ez is.

Velem is megtörtént ugyanaz a szituáció mint veled, csak nálam nem buliban, hanem iskolában. Rám se köszöntek. Egy nagy baráti társaságot alkottunk/alkotnak, amibe régen én is beletartoztam, de rájöttem, hogy lényegében én nem alkottam fontos részét a csoportnak, elhanyagolható vagyok. A kutya sem kérdezte meg, hogy odaülök-e, vagy szeretnék-e kártyázni. Ezzel szemben elvárják, hogy bízzak bennük. És ok nélkül sértődnek meg, és nem szólnak hozzám egyáltalán...


18/L

2012. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!