Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van folyton rossz kedvem?

Miért van folyton rossz kedvem?

Figyelt kérdés

Mindenem megvan, barátok, haverok, család. Itt vannak mindig. A baj talán annyi, hogy a pasimat csak hétvégente láthatom, és hétközben nem is nagyon beszélünk... persze beszélünk, de ő elvan a sorozatokkal, filmekkel, játékokkal, és van mikor 20 perc mire visszaír, és ez néha olyan rossz érzés... De ennek ellenére persze nagyon szeretem, és soha senkire nem cserélném.

Hogyan tudnám értékelni a mindennapokat, hogy ne folyton csak a hétvégét várjam?


2012. nov. 20. 19:43
 1/9 anonim válasza:
olvasd el kérlek a Pollyanna c. regényt. mindenre választ kapsz. : )
2012. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkukkantom :)
2012. nov. 20. 21:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaa mellesleg fiú vagyok... akkor is érdemes elolvasnom?
2012. nov. 20. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Homi vagy?
2012. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaja :D
2012. nov. 21. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez komoly???
2012. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem tudom....:/ ha van benned komolyság...atól függ.
2012. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van bennem, csak az emberek annyira meglepodnek ilyenkor kb mintha egy foldonkivuli vagy vmi ritka faj lennek, pedig sokan vagyunk, csak a nagyresze tokeletesen elrejti a dolgot, mint en :D
2012. nov. 24. 22:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar nem azért kérdezem, amúgy hány éves vagy?
2012. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!