Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én miért nem hiányzom senkinek?

Én miért nem hiányzom senkinek?

Figyelt kérdés

A családomon kívül.

Van egy volt osztálytársam (társaság középpontja rengeteg baráttal) és 1 éve Londonban lakik, 1 év után most pénteken jön haza. Akikkel jóban volt tartja velük a kapcsolatot és napok óta mindenki írogat neki, hogy "Még X nap és végre itthon leszel" "Gyere már haza hiányzol" én meg a ballagás óta senkit sem érdeklek csak a "boldog szülinapot"-szövegek jönnek...


2012. nov. 21. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
mert nem voltál senki sem az osztályban ... ezt nehéz beismerni
2012. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
feltételezem egy kellemes szines egyéniség vagy persze humoros jopófa,kicsit laza?vagy nem:)ami sanszosabb nem?ne sajnáld magad..ok?
2012. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát igazad van...

Volt hogy azért is mentem betegen suliba mert féltem hogy kimaradok valamiből. Mármint ha nem mentem X napot, utána átnéztek rajtam mintha soha nem is jártam volna közéjük. De amúgy 6-an elég jóban voltunk egymással, de megszakadt a kapcsolat. Vagyis 2-2 tartja egymással, de együtt már nem.

2012. nov. 21. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyél jófej, hülyéskedj, légy természetes, csak gáz, ha ezek nem belülről jönnek.
2012. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Tettél érte bármit is hogy hiányozzál másoknak? Nekem se hiányoznak azok a volt osztálytársaim akikkel csak a "szia"-ig jutottunk el. Ha soha nem nyitottál feléjük hanem elvoltál magaddal akkor már az is jó ha a szülinapodon felköszöntenek. Az a valaki akiről beszéltél a társaság központja volt sok kapcsolattal amiket ápolt, naponta beszélgetett velük, miből gondolod hogy nem ő kezdeményezte a beszélgetést? Ne ide írj hanem menj fel facebookra és kezd el kapcsolatot teremteni velük, meséld el hogy mi van veled, és akkor legközelebb ők is rád vognak írni.
2012. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Téged nem kerednek. Na és te keresel másokat?

Lehet hogy magadnak valónak látszol és úgy hiszik ez jó neked.

Esetleg eltűntél. Nekem is van olyan ismerősöm, akivel suliban jóban voltunk. Most mégsem beszélünk. Sokszor el is felejtek ráírni, mert nem annyira aktív a fb-on. Engem meg leköt minden hülyeség. Változott is az életfelfogásunk sokat.

És valljuk be, könnyeb azzal kapcsolatot tartani, akibe úton-útfélen belebotlassz. Pl. egy új kép, vagy egy állapot frissítés miatt.


Lehet hogy csak erről van szó. Nyiss feléjük, majd akkor megtudod mi is van.

2012. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
50%

Sajnos én is ugyanebben a cipőben járok.Annyi különbséggel,hogy én még a rokonságomnak sem hiányzom.Fél éve kiköltöztünk külföldre,de például a Keresztapám szerintem ezt sem tudja rólam.Ott laktunk mellettük 3utcányira mikor megvettüka párommal a lakást elhívtuk őket a többi rokonommal együtt a lakásavatónkra,ennek már 4éve és azóta nem jelentkeztek.Mindíg mi hívtuk őket szülinapokon,Karácsonykor.Aztán én meguntam,hogy folyton én jelentkezem és gondoltam kivárom mikor hívnak ők fel.Hát ez egyszer sem történt meg.Amikor megszületett a kislányunk akkor felhívtam őket,és eljöttek megnézni,de el is felejtették utána ,hogy gyerekem van,mert rá egy évre összefutottam velük a Tescoban és meglepődtek,hogy nekem kisbabám van,holott ott voltak nálunk mikor pár hetes volt a pici.Annyira nem számítok nekik,és ez nagyon tud fájni.Ez azért van mert az emberek elvannak a saját problémáikkal,és nincsen idejük másokkal foglalkozni.Én amióta kint élek Németországban még egyszer sem jelentkeztek,hogy mi van velem.Lehet még mindig úgy tudják ott lakom mellettük a szomszédos utcában.

Az az osztálytársad pedig azért érdekli a többieket,mert biztos nagy dumája volt,és mindíg pezsgett körülötte a levegő.Vannak ilyen emberek akiknek van ilyen képességük,hogy maguk köré tudják gyűjteni az embereket.Az én hugom is ilyen.Nekem sajnos nem sikerült a gyerekszülés után még a barátaimat sem megtartani,mind más utakon jár.Egyedül a volt munkatársaimnak hiányzom,ők szokták írni nekem,hogy jó lenne ha ismét Magyarországon laknék és visszamennék hozzájuk dolgozni.Ez a pénztelen világ ezt hozza magával.Az emberek dolgoznak reggeltől estig,és nincsen idejük másokra.A másik ami miatt írnak annak a volt osztálytársadnak,hogy ő ritkán elérhető,és általában az embereknek mindíg az kell ami elérhetetlen,vagy ritkán érhető el.De ez csak egy gondolat.

2012. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Íme az igazsgá:

Az emberek mindig olyanokat szeretnek, akik a társaság bohócai, akik mindig nyalnak a többieknek, hogy megszeressék őket, hogy hiányozzanak. Ők azok, akik mindig megdicsérnek, mindig aranyosak veled, úgy csinálnak, mintha érdekelnéd őket. De mindezt csak önzésből teszik, hogy sztárok lehessenek, hogy őértük rajongjon mindenki. És később ezt vissza is kapják, mert az emberek ilyen könnyen irányíthatók.

Csak mindez nem igaz, hanem csak színjáték.

Úgyhogy a helyedben örülnék, hogy nem vagy ilyen.

2015. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igazsgá=igazság
2015. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!