Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja a feleségem hogy...

Azt mondja a feleségem hogy az előző kapcsolatai az Ő magánügye, és nem hajlandó róla beszélni senkinek. Szerintetek rendjén van ez így?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 03:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
43%
nyilvánvalóan nicns rendjén... De elég gáz dolog történhetett, ha ennyire elzárkózik!!
2012. okt. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Az már a múlt. Tényleg semmi közöd hozzá.
2012. okt. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
47%
Nincs rendjén ugyanis az ember múltja sok mindent elárul magáról az emberről.Aki szégyenli a múltját annak vaj van a füle mögött.
2012. okt. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg a magánügye, de azért nem kell a teljes titkolózás.

Mikor megismertem a férjem, kérdeztem, kik voltak az előző barátnői. Részletek nem érdekeltek...

De mivel falun lakunk, nehogy már valamelyik volt barátnőjével legyek bizalmas kapcsolatba..

Szerintem sincs rendjén. Gondolom nem az intim részletekre vagy kiváncsi. De a múltúnk hozzátartozik a jelenhez, jövőhöz, és bizony fest rólunk egy képet is..

2012. okt. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
66%
Na és te mindent elmondtál? Én nem csinálnék belőle olyan nagy ügyet. Egy kapcsolat nem attól fog működni, hogy még azt is tudod mikor pukizott! Milyen marhaságra pazarolod az idődet. Lehet, hogy egy féltékeny típus vagy, és ha valami nem teljesen világos, akkor a közölt információval visszaélve gyanúsítgatod? Én egyetértek a feleségeddel. Nem hátrafelé kell nézni, hanem előre. Mi a francot kezdel azzal, ha elmondja? Kettőtökre tartozó élet viselkedés onnan számít, amikor összekerültetek.
2012. okt. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
41%

Nincs közöd hozzá, de egyértelmű, h akinek nincs mit szégyellnie az, ha kérdezel akkor válaszol.

Emögé szerintem Te is tudod, h kik bújnak, h "jaj hát ez az én magánügyem", akik valszeg több **** fogtak mint kilincset.

Az a baj, h akkor nagylány volt, h megtegye, most meg lapít, mint szar a fűben.

2012. okt. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
Igen. A múlt az múlt. Ha ez téged zavar, miért vetted feleségül?
2012. okt. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek van "múltja". a közös élet nem a múlttal kezdődik. Nem feltétlen kell elfelejteni, de nem kell róla beszélni. Én kíváncsi természetű vagyok, mégsem kérdezgetem a párom. az a lényeg, hogy most mindketten úgy éljetek, hogy a harmónia meglegyen.
2012. okt. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
Igen, teljesen rendben van. Neked jól esne, ha majd téged dob, és az új faszijának kitárgyal?
2012. okt. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%

Az ember sokszor nagyon kíváncsi a másik múltjára, majd amikor megtudja a részleteket azt kívánja, bárcsak sose kíváncsiskodott volna annyit.

Én sem kötöm a múltamat a másik orrára, mert amikor megtettem, egy idő után előjöttek a sértődések, féltékenykedések az említett dolgok miatt. Csak példaként, hogy bezzeg az XY-al elmentem ide-oda, az XY jobb volt az ágyban, jobban nézett ki...

Valamiért sokan mazochista módon akarnak tudni az exekről, összehasonlítják magukat vele, majd a saját önbizalomhiányukat rávetítik ismeretlenül is, végül az egészet a párjuk képébe borítják.

Igen, a múlt az magánügy, amiről jobb ha az ember nem tud.

2012. okt. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!