Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan jöjjek rá hogy mi...

Honnan jöjjek rá hogy mi akarok lenni?

Figyelt kérdés
Minden jó adottságból adatott egy kicsi de nincs kiemelkedő amit különösen szeretek csinálni.
2012. nov. 27. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a dolgokat. Barkácsolj, merülj el a számítógépek világában, készíts maketteket, stb.
2012. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van amíg nem fogsz bele semmibe nem tudod mi tetszik mi érdekel mit csinálnál szívesen.
2012. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
végiggondoltam hogy mi tetszik és mi nem tetszik, mit tudnék egy életen keresztül csinálni ezek mellett mik szólnak és mik szólnak ellenük. És így kisakkoztam hogy mi leszek.
2012. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Járj el szakkörökre, versenyekre. Életemben nem gondoltam volna arra, hogy védőnő szeretnék lenni. Aztán egyik évben felkínáltak egy lehetőséget, hogy menjek el csecsemőgondozásos versenyre. Már két éve a szerelmese lettem, rájöttem, hogy ezt szeretném csinálni. Akik érettségi előtt állnak azoknak nagyon nehéz eldönteni, akkor merre akarnak tovább menni tanulni, de szerencsére nekem már nem kell ezen rágódni. :)
2012. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az összes válaszolónak
2012. dec. 7. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!