Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs gond, ugye? Csak nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs gond, ugye? Csak nekem alacsony az önbizalmam, de nagyon durván.

Figyelt kérdés
ma kávéztunk a barátommal a városban, és pont úgy ültünk, hogy kiláttunk az üvegen, és néha ki-kinézett, hogy kik mennek ott, én meg totál betrippeltem, hogy biztos a nőket érzi, és hogy miért akarja, hogy megalázva, és sz.rnak érezzem magam? de akkor megpróbált megnyugtatni, hogy neki én kellek, és nem magukat a nőket nézi, hanem, hogy mi van kint, nőket, férfiakat, gyerekeket, autókat egyaránt.. én is nézelődök, de nem a pasikat nézem.. valószinűleg ő sem, mert nem egy paraszt pasi (mint az exem, innen ered ez a fóbia is, mert ő másoknak még irogatott is.. :S ), szóval, segitsetek :D
2012. márc. 29. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
az exed egy bunkó, aki nem téged szeretett, ezt tisztázzuk. amúgy, miért járna veled a mostani barátod, és miért tűrné az ilyen mini-hisztijeidet, ha nem szeretne, vagy nem tetszenél neki?
2012. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még ha a nőket is nézte hűséget fogadott nem vakságot...:) Ne stresszelj ilyenek:)
2012. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha szeret nem kell izgulnod. ha nem, akkor pedig felesleges, mert amint talál egy újabb húst, egyből le fog pattanni.


Bizalom fontos, de az is, hogy éles legyen a szemed.

2012. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze h szeret, ez nem kérdés :D és mondta is, h minek nézegessen másokat, ha azt akarná, akkor találna meztelen képeket a neten....
2012. márc. 29. 16:10
 5/8 A kérdező kommentje:

" Bizalom fontos, de az is, hogy éles legyen a szemed. "



ezt h erted?

2012. márc. 29. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez elég durva. Mondd el ezt így neki, különben hisztis libának fog tartani és elhagy. Talán megérti majd, de attól még változnod kell!


23/N

2012. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy értette, hogy ne folysd meg a pórázon tartással, bízz benne. De ha baj van, vedd észre, amit észre kell, ne légy naív!


23/N

2012. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

köszönöm az előttem szólónak. és még annyit tennék hozzá, hogy semmiképpen se áltasd magad soha.

(úgy értem, hogy ha valami nem megy, akkor fogadd el, hogy nem megy.)

2012. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!