Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ma meghalt apukám, Hogyan...

Ma meghalt apukám, Hogyan tudom ezt feldolgozni? 27/F

Figyelt kérdés
52 évesen, nekem kellett újraélesztenem míg nem jöttek a mentők, de már ők sem tudták megmenteni.

2012. dec. 1. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha hívő vagy, keresztény, akkor hited szerint bízhatsz benne, hogy találkozhattok még.


Ha nincs ilyen reménységed, akkor is ápolhatod Apukád emlékét, a jó dolgokra visszaemlékezve, amik megmaradtak.


Minden eseben nehéz lesz ezt elfogadni, de a család, a társad segíteni fog.

2012. dec. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Részvétem...

Nem tudom milyen viszonyt ápoltál apukáddal, de lehet el kéne menned pszichológushoz beszélni róla. Ha mégsem ezt választod még egy kicsit a barátaid is tudnak segíteni. De biztos hosszú idő lesz ezt feldolgozni... :/

2012. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Az ilyesmit nehéz feldolgozni, de az idő gyógyít. Mindenesetre sosem fogod tudni elfelejteni.

Bízz benne, hogy ahova jutott, ott most boldog.

2012. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Részvétem. Feldolgozni? Sajnos sehogyan. Három hónap leforgása alatt lettem árva 47 évesen. Két éve történt ez. Igen, tudom, hogy Isten akarata, tudom, hogy ez a természet rendje, de akkor sem tudok túl lenni rajta. Borzasztóan hiányoznak és tudod, azt mondták, hogy majd az idő segít. Hát nekem nem segített. Ugyanúgy fáj, mint akkor... Sajnálom. Sok erőt kívánok Neked.
2012. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Skywalker33 ***** válasza:

Szia!


Részvétem!

Szerintem az Igazság a legjobb gyógyszer:

Nincs halál. Jobban él apukád mint valaha.

Ha nem hiszed járj utána!

Ha jó érzéseket küldesz felé az segíti.

Ha csak szomorúságot az még akadályozza is a dolgában.

Tiszta ima szívből mindkettőtöket gyógyítja.

Ha csak nem hiszed a fentieket járj utána!


Szeretettel,

Tamás

2012. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Részvétem!

Nekem sincsen apukám... de én nem is ismertem.

Néha elszomorodom. De az emléke nem fáj, mert tudom, hogy bárhol van szeret.

2013. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!