Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyire féltékeny? Mit tegyek?

Ennyire féltékeny? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikulásra kaptam egy nagyon aranyos sapkát. (ilyen maci füles szőrős) és a "legjobb barátnőmtől" rögtön megkaptam hogy milyen sz@r, és a suliba mindenki szekálni fog érte. Ehhez képest ma ment el sapkát venni azért nem jött suliba. Meg egész nap nem lehetett levenni a fejéről a sapkáMAT. És már elegem van mert vagy így féltékenykedik vagy folyton játsza a fejét. Mindig a középpontba akar lenni, folyton irányítani akar engem. Ha valami nem jól csinálok orrhangok elkezd jó hangosan röhögni és elmondja minden második embernek. Mit csináljak? Barátnő egyeltalán az ilyen?!
2012. dec. 6. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg folyton igérget de soha nem tarja be. Meg ha neki kel valami akkor én kisérjem el de ha nekem kell valami akkor már nincsen lelki ereje nekem segítni. De amúgy én szeretem őt csak..hát ez nagyon idegesít.:/
2012. dec. 6. 17:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő... nem tudom barátoknál mit kell ilyenkor mondani, de "szakíts" vele. Szóval érted.:D
2012. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se kéne erőltetni ezt a "barátságot". Inkább azon gondolkozz el, hogy tudott eddig így kihasználni, hogy legközelebb ne kerülj ilyen helyzetbe (mármint egy új barátnővel). Ha egy kapcsolatban az egyik fél ilyen alárendelt szerepbe kerül, az az ő hibája is.
2012. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább legyél az én barátom! :D

Hol laksz? :)

2012. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!