Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit akarok.! Honnan...

Nem tudom mit akarok.! Honnan tudja egy 21 eves lany/no, hogy mit akar az elettol?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy elkenyeztetett csitri. 15 eves korom ota dolgoztam a csaladi vallalkozasba. Barmit akartam megdolgoztam erte. Erettsegi alatt szereztem 2 szakmat. Majd erettsegi utan kulfoldre mentem. Azota itt vagyok. Nem tudok hazajarni. A csaladom nagyresze otthon van. Anyukam es a battyam itt. Van egy parom 2 eve. Eggyutt elunk. Babat szeretnenk. 6 honapja sikertelenul. Ez egy jel lehet? A kapcsolatunk abszolut nem felhotlen... Sztem mind ketten tudjuk nem egy eletre szol bar mennyire akarjuk es dolgozunk rajta... Johet a kerdes akkor miert akarunk gyereket?! Minden vagyam... Es igen vszinuleg onzo vagyok, de felelotlen azt hiszem nem. Tudom mindent biztositani tudnek neki. Mind anyagilag mind erzelmileg.

Kislany koromban arrol almodtam en is mint altlaban mindenki... Boldog csalad, lakas, auto stb. De ha magam elekepzelem a jovobeli enem egy egyedulallo boldog anyukat latok... Semmi mast. Nem tudom mitevo legyek... Migez kezdjek... Tul sok a gondlat van a fejemben es kerdes.. Se magyarazat semmi... Van igaz szerelem? Honnan tudjam, hogy o az igazi? semmit nem ertek.... Azt hittem tudom mit akarok... De nem...


2012. dec. 13. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha úgy érzed, hogy vele nem tudnád le élni az életed, ne erőltesd... Megbánnád később ha elváltok/szakítotok, hogy egy ilyen alaktól lenne gyereked akit nem is szeretsz.Ráadásul, még jobban romolna a kapcsolatotok szerintem, ha pl ő nem is akarja. Én hiszek az igaz szerelemben, de kinek mi. Nem 21 évesen kell dolgozni egy kapcsolaton ha nem működik, fiatal vagy, biztos találsz jobbat, aki csak úgy besétál az életedbe, csak ne görcsölj rá. Nem éri meg vele maradni, hidd el...
2012. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

talán épp ezért nem engedi a tested hogy várandós legyél, mert tudja hogy céltalan hülyeséget művelsz.

Különben is, mit akarsz te még 21 évesen?! Élvezd az életet keress olyat akivel jobb a kapcsolatod, vagy legalább ne erőltesd a mostanit, meg építsd a karriered, a család ráér később is.

Gyerek vagy még, és összezavarodtál, inkább élj egy kicsit a mának.

2012. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazabol szeretem es tisztelem, es ugy erzem o is szeret. De nem vagyok benne biztos, hogy ez szerelem lenne. Igazabol ugyan azt akarjuk. A fo celok szinte ugyan azok... Csak nem ugyanazon az uton. Mas a stilusunk a felfogasunk. Szeretnenk, hogy mi legyunk egymasnak az igazi... De sajnos azt erzem, hogy csak szeretnenk...
2012. dec. 13. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó is ha ilyen kapcsolatba nem lesz gyerek. Egy gyereknek az anya mellett egy apára is szüksége van, nálatok meg több mint való ezt nem kapná meg.
2012. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen szülők gyerekéből lesz a...

Inkább olvasd el:

[link]

2012. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!