Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyen ocsmány dolgot még nem...

Ilyen ocsmány dolgot még nem láttam. Ez valami társadalomkritika?

Figyelt kérdés

Egy kisfilmről lenne szó. Látszólag semmi értelme, viszont cserébe kegyetlenül ocsmány. Ha kicsit jobban megnézzük, sanszos, hogy társadalomkritika, de nagyon mélyen el kéne merülni benne, hogy rájöjjünk, mit mivel azonosít a film.

Kérem tényleg csak az nézze meg, akinek van gyomra és idegrendszere hozzá.


http://www.youtube.com/watch?v=-61X6idw6MA&feature=related



2012. dec. 15. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Többszöri végignézés után sem értem az egészet. Igen, kicsit ocsmány, de ezek csak bábok.
2012. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nincs kedvem semmi ocsmányhoz, de holnap megnézem, és véleményt formálok.
2012. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Na, álljunk meg egy szóra. Az elején, a kezdet kezdetén az öregasszonyt formázó báb "elősegíti" a heges arcú nőci ellését, majd a folyamat kétes eredményt felnyomja saját magának, mindezt néhány tizedmásodperc leforgása alatt? Ez nekem kicsit sok(k).:D Ennél brutálisabb jeleneteket tartogatnak a későbbi percek is? Asszem', össze kell gyűjtenem az összes lelkierőmet, mielőtt komolyan belevágnék.
2012. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát... Az elég brutális, mikor a lányka a nőci már oszlásnak indult testébe kis fehér féregszerű valamiket tömköd a száján keresztül. Ezt követően a kislány becsalogat a házba egy kisfiút, aki elájul, és úgy ébred, hogy azon az asztalon fekszik, amelyen azelőtt a már megrohadt nőci, a szája össze van varrva, ő pedig megkötözve. Valószínűleg az öreg nyanya és a kicsi is meghalt, bár ezt nem tudom egyértelműen eldönteni. A végén a kislány kisétál a házból, bezárja az ajtót, és a kulccsal a kezében leül.

Megértem, hogy nincs kedved semmi ocsmányhoz :D

2012. dec. 16. 09:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az öregasszony szemei mintha ki lennének vájva, ez magyarázza a folytonos tapogatózását és azt, hogy időbe telt átvennie a kiscsajtól a mutáns sziámi csecsemő(ke)t. Már csak azt kéne kideríteni, mit jelölnek a piros pöttyök a sztori végén. Az alapanyaguk vér akar lenni, vagy mi? Tiszta zagyvaságnak tűnik az egész (az undormányosabb fajtából), de őszintén kétlem, hogy valaki céltalanul ül le összetákolni ilyesmiket. Kell, hogy húzódjon mögötte valami mélyre rejtett értelem, csak kérdéses, hogy mi az. Még filózom rajta.
2012. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy a félreértések elkerülése végett; ketten vagyunk 82%-osok a topicban.:D Tőlem származik a(z ezzel együtt) három utolsó komment, az első kettőt mások írták.
2012. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én az elején megnéztem, de inkább kikapcsoltam. Iszonyatos.
2012. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az öregasszony szemei valóban hiányoznak, bár nem tudom, ezt miért volt lényeges beletenni a kisfilmbe, talán jelöl valami mást is? A piros pöttyöket én sem értem, első látásra ráfognánk arra, hogy a meggyilkoltak homlokára teszi a kislány, de ez az elmélet megbukik ott, mikor a legvégén a mindenkit látunk, és az öregasszony homlokán nincs pötty, pedig ő is halott!
2012. dec. 16. 17:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Várjunk, hiszen az öregasszonyon is van pötty! A vállán.
2012. dec. 16. 18:01
 10/13 anonim ***** válasza:

És a félhulla némbert megjelölte vele? Nem emlékszem, a második megtekintésre meg az Isten se venne rá.:D Lehet, hogy a pöttyözősdi szándéka nem több, minthogy a készítő azzal is külön elmélkedésre ébressze a nézőt, pont az ellentmondásossága miatt.

Vajon hogy kerülhetett egy bomladozó, ám még életben lévő csaj hozzájuk? Miért fektették a kiscsávót az ő helyére? Talán megkínozhatták egy egyéni módszerrel, s az juttatta őt a videóbeli állapotába (féreggyömöszölés erre utal, nem kimondottan emberséges bánásmód)? Minden áldozatra hasonló sors vár, így a srácra is? Belőle mondjuk elég nehézkes lenne újszülöttet kirángatni.

Egy kis erőlködés után sikerült belemagyaráznom olyasmit, hogy keveredjünk bármilyen kilátástalan, menthetetlenül szar helyzetbe, a kormány mindenképp lehetőséget keres a lecsapásra, kizsákmányol minket (="kényszerszülés"), miközben még akasztja is ránk a további terheket, sorozatosan szívat, lenyeleti a hülyeségeit (=fehér ganéval való etetés). Nesze, társadalomkritika, bár nem hinném, hogy erre az ágazatára gondoltál.:D A politikusokat amúgy sem nevezném vaknak, a legkevésbé sem.:D Mindegy, ötletelgessünk még, hátha dűlőre jutunk.

2012. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!