Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk lányok! Szeretném a...

Fiúk lányok! Szeretném a tanácsotokat kérni. Vagy véleményeket. Érdemes energiát fektetni ebbe?

Figyelt kérdés

Ma néztem az x faktor döntőjét és úgyérzem bennem is megvan amit keresnek.

Nagyon imádok énekelni.Pötty korom óta,- mióta élek gyakorlatilag - énekelek.Énektanárnál soha nem voltam.Vagyis ilyen komolyabb tanárnál nem.Egyszer kétszer eljártam pár órára (magán) de ennyi.

Ő aztmondta van bennem tehetség.

Kisebb koromban kb 14 éves koromig rengeteget szerepeltem versmondó versenyeken,ahol jó eredményeim voltak.

Ugye tudja mindenki hogy az x faktorhoz nem elég a jó hang...kisugárzás is kell meg még sok egyéb.

(nem árt a protekció sem)

Mégis szeretnék indulni jövőre.

Szerintetek megérné ezzel a hanggal?


[link]


18/L


2012. dec. 16. 23:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes lenne nekiállnod az énekesi karriernek, de nem az x-fucktor sz*rságokba... próbáld meg youtube-on, és ha tényleg jó vagy, akkor felfedeznek... bár tőlem elmehetsz tehetségkutatóba, dobnák rád pár sms-t, de sztem egy szar az egész műsor :)
2012. dec. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Sejtem melyik hajlításra gondolsz:)

A végén van egy.

Az az eredetibe is benne van.Lehet szarul csináltam vagy valami....

2012. dec. 16. 23:28
 13/21 anonim válasza:
Semmit nem csináltál szarul,hidd el nekem van hallásom a zenéhez,nagyon igényes vagyok a jó és minőségi zenére és nagyon szép hangszíned van,jól is bánsz vele,de érdekelne az egész nem csak egy része a számnak...van esetleg olyan ,amikor végig énekled?
2012. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Meghallgattam újra, a "we"-s re mondtam a vége felé :) de összességében tetszett, szóval ha belevágsz, akkor sok sikert!
2012. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A lágyabb részeket szépen énekled, de hallatszik, hogy képzetlen a hangod.

Mondjuk szívesen meghallgatnám ahogy ezt a számot végigénekled, mert szerintem az erőteljesebb részek, kitartott hangok már nem mennének. Itt is volt egy elég hamis rész a végén.

Lehet, hogy a 100-ba még bejutnál, de szerintem tovább nem, max. ha olyan a személyiséged (pl.: Csobot Adél).

2012. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

nincs sajna...

de tudok csinálni egy teljeset ha kell.

Csak panelosok vagyunk és a szomszédoknak már elege lehet belőlem szóval csak holnap.

Ha az jó :D

2012. dec. 16. 23:33
 17/21 anonim válasza:

persze jó lesz,engem nagyon érdekelne,ha kész másold be a linket,aztán leírom a véleményemet

14-es voltam

2012. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Az ott nem hamis:)))

Tudom mire gondoltok mindketten de az direktes.Az hajlítás.Max nem sikerült most valamiért jól de az eredetiben is ugyanott van egy hajlítás.

Megy végig is az egész,csak este nem kiabálhatok panelba.

2012. dec. 16. 23:35
 19/21 anonim ***** válasza:

Hajlítás, de akkor is hamis. :)


Akkor holnap dobd fel ide a teljes verziót, kíváncsi vagyok, mert ez nem egy könnyű dal.


Ettől függetlenül érdemes lenne elkezdened énektanárhoz járni, legalább az alapokat megtanítaná neked, mert jó hang anyag vagy.

2012. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

nem tudom ez hol hall hamisat :dd

egy hamis hangot nem hallok,pedig jó a fülem.

Gyönyörűek a hajlitások is :)

próbáld meg mindenképp

2012. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!