Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon létezik szerelem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik szerelem első látásra? Várom a véleményeket, tapasztalatokat. üdw

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Általában pont azokból abrandulsz ki nagyon, akibe első pillantásra szerelmes leszel.

2012. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
90%
üdv*
2012. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. mert a szerelem nem csak úgy alakul ki, h ismered a külsejét. ismerned kell a belsőjét is, a tulajdonságait, a gondolatait ahhoz, hogy "belészeress". szerintem.
2012. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok éve volt egy lány. Egyszer volt nálunk pár ismerőssel, egyszerűen olyan szép volt. Már ahogy nálunk volt, róla kezdtem fantáziálni és talán fél évig, egy évig is állandóan rá gondoltam. Úgy elkezdtem ragaszkodni hozzá, hogy az beteges. De biztos valami oka volt, pl. szeretethiány a részemről. De aztán kiábrándított egy barátom, bár ne tette volna, szerintem azóta se tudtam feldolgozni, amikkel szembe kellett néznem. De hát nehéz az élet, ez van. Ha Zsuzsi ezt tudná... :D De már nem érdekel, azóta volt kb. 5 másik lány, aki volt, hogy úgy hiányzott, hogy legszívesebben meghaltam volna.

Lányok, beteggé tesztek. :$ :) :D de én így szeretlek titeket :D

2012. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy van ilyen,de nem biztos, hogy viszonozza az illető.
2012. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik, én még hiszek a mesékben. :D 18/L
2012. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Velem már történt ilyen.
2012. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. :) Szerintem, ha a külső kicsit is tükrözi a belsőt, akkor megeshet. :) Meg is esett. :)
2012. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de jó nem sül ki belőle...
2012. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de speciális esetben. Akkor, ha már megismerted a másikat, és meg is szeretted, mielőtt láttad volna élőben. Olyan nincs, hogy egyáltalán nem ismered, meglátod és egyből beleszeretsz, mert az nem szerelem, az csak vágy.
2012. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!