Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért taszító ennyire, hogy...

Miért taszító ennyire, hogy más vagyok, mint a többi?

Figyelt kérdés
Úgy is fogalmazhatnék: a legmagasabb, a legkövérebb az osztályban én vagyok, de egyszerűen bizonyos emberek állandóan szekálnak, a lányok többsége szóba sem áll velem, nem tudom miért, nem tudom mi a baj velem... van egy haverom, aki azt hiszi, hogy őt mindenki szereti, de sorsdöntő helyzetben mindig cserben hagyják és én sztem tudom h miért - igaz ő nem érti meg. azt érzem, mintha emiatt lennék kiközösítve, de most már hiába változok, a gimiben ez már a 4. év, és ugyan mind változtunk, de egyszerűen nem látom, hogy bármi fejlődés és pozitívabb hozzáállásom lenne a jövőben. Félek és nem tudom, hogy jogosan-e. Unokatesómnak ilyen szempontból mindene van, csomó haverja, és olyan csaja, amit ő akar és egyszerűen egy lúzer kreténnek tűnök mellette és ez eléggé zavar engem, hogy neki minden jó és szép, nekem meg semmi.

2012. dec. 17. 21:24
 1/8 anonim válasza:
Ha magasabb vagy,akkor kövérebbnek kell lenned,mert különben aránytalan lenne a tested.A töbire nem tudok válaszolni.
2012. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy, nem csak kilókban vagyok több, konkrétan a súlyfeleslegem nagy
2012. dec. 17. 21:35
 3/8 anonim válasza:

Egyértelműen két megoldás van, lefogysz és akkor te is tinisztár lehetsz mert a magasság sosem gond senkinél. A másik meg az, hogy maradsz olyan amilyen és nem törsz meg mások elvárásai előtt. Igazából azzal kellene kiérdemelni mások barátságát amilyen a személyiségünk nem pedig azzal hogy hányas a pólóméretünk. Viszont ez van, ilyen kis kedvesek vagyunk egymással mi emberek, hogy ami más és nem olyan mint a tömegbirkaság az rossz, nagyon rossz.

Szóval le kell fogyni, keveset enni meg sportolni blabla meg egészség blabla úgy is leírják százan, és mihelyst úgy nézel majd ki mint a többség szeretni fognak lesz sok nőd meg haverod, de barátaid nem. :)


20/L

2012. dec. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sportolj. Annak meg örülj, hogy magas vagy és nagydarab, így ha valaki beszól, akkora taslajtárt tudsz adni neki hogy lerepül a feje :) Egyébként meg ne hidd, hogy a gimiben az ember már olyan nagykorú, így 30 évesen nekem egy 23 éves is sokszor az ovis kategóriának tűnik ha beszélgetek vele.
2012. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"egyszerűen nem látom, hogy bármi fejlődés és pozitívabb hozzáállásom lenne a jövőben"


megválaszoltad a saját kérdésed.

A gondolkodásodon és a hozzáállásodon kell változtatni. Sokszor úgy gondoljuk, hogy a boldogságot és a beteljesülést másoktól kapjuk, pedig nem!!

magadban kell megtalálnod a boldogságod!

Ha ez nem megy, akkor nem szabad eröltetni! Tovább kell menni és kész. Gimi...ugyan... előtted az élet. fiatal vagy. Kezd el kosarazni, ott nem néznek le, ott még lehet hogy te leszel a legalacsonyabb. keress magadnak hobbit ami leköt. Tanulj zenélni vagy járj el egy rajz vagy kerámiás szakkörre, jelentkezz egy dráma csoportba vagy bármi!!! Az élet rövid! kezdj már élni!!!:))) Sok sikert!

2012. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

általában a külső tükrözi valamilyen szempontból a belsőt.

ha lúzernek nézel ki, valószínüleg az is vagy (bocs, nem bántásból). és lehet hogy nagyon belenyugodtál ebbe.


a családod milyen? talán ők se jobbak? senki se mutatott példát? NEM KELL OLYANNAK LENNED AMILYEN NEM AKARSZ LENNI!


nem azt mondom hogy változz meg, de azt a részed amelyiket nem szereted azt megújíthatod.


"de most már hiába változok, a gimiben ez már a 4. év"

ezt max 60 évesen mondhatnád.


gondolkozz már!! még csak most vagy az életed elején.


nem akarsz változtatni? elhitetted magaddal hogy gyenge vagy? itt az ideje hogy elkezd foglalkozni azzal ami zavar, nem kell hagyni. érted?


ez egy furcsa kérdés lesz, de rend van a szobádban? ha nincs az az első dolgod hogy rendet rakj, kitakaríts: erre akár egy hetet is adhatsz magadnak, dobj ki minden kacatot és rendszerezz mindent. mindennek legyen helye és soha ne hagyj semmit elől, esetleg rendezd át a szobád ha úgy érzed kell.


ha rend és tisztaság van körülötted, ülj le és gondolod át mi lesz a következő lépés. (az én tippem a külsőd)


bocs, rengeteget írtam, azért válaszolj mit gondolsz erről.

2012. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi az a magasság, és tömeg?
2013. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
185 cm magas vagyok kb, a kilókat nem tudom, mert nem is mérem, mert tuti infarktust kapnék, de 100 kiló fölött, 110-120 között talán
2013. jan. 10. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!