Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SOS! Féltékeny rám a főnöknőm?...

SOS! Féltékeny rám a főnöknőm? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozom, ahol rengeteg pasi van, és a munka kapcsán napi kapcsolatban vagyunk velük. Az a problémám, hogy ha bejön hozzánk valaki, rögtön velem kezd beszélgetni, nekem bókolgat, tőlem kér szivességet. Látom a főnöknőmnek ez nagyon nem tetszik, félek hogy előbb utóbb keresztbetesz nekem emiatt. (Arról nem tehetek, hogy kicsit fiatalabb és csinosabb vagyok, mint ő, plusz mindig mosolygok, nem vagyok olyan savanyúuborka mint a főnököm!)

2012. dec. 18. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szedj fel húsz kilót, legyél trampli és mogorva. :)

Vagy ne félj, légy önmagad, és lesz ami lesz.

2012. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Pont az a baj, hogy önmagam adom, de a mai világban az ember félti az állását!
2012. dec. 19. 05:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most elképzeltem azt, amit leírtál: állandóan vigyorogsz, mint a vidéki k*rva? Ne aggódj, azt egyik főnök sem szívleli. Ne flörtölj másokkal, legyél szolid, fogd vissza magad. A főnököd olyan, amilyen, de mindenképpen neked kell alkalmazkodnod hozzá.
2012. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Dolgoztam én is ilyenekkel együtt. Elkövetnek mindent, hogy ők legyenek a középpont, főleg a férfiaknál, utána meg játsszák a kisszüzet. Személy szerint nekem nagyon ellenszenves az ilyen kétszínűség. Az nem jutott még eszedbe, hogy a főnököd nem féltékeny rád, hanem csak azt szeretné, hogy dolgozzál a munkaidődben, ahelyett, hogy körbeudvaroltatod magad? El kéne döntened, hogy egy magát kellető p.csa akarsz-e lenni a cégnél vagy sima, normális munkaerő. Szerintem.
2012. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A munkámat jól, időben, és kifogástalanul elvégzem! Ebbe hála Istennek nem tud belekötni. Nem kelletem magam, nem flörtölök senkivel. Csak vonzódnak hozzám az emberek (a nők is!) erről nem tehetek!
2012. dec. 19. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, nyilván az "udvarlóid" pénzfeldobással döntik el, hogy ki vevő a közeledésükre, és pont téged dobott a vakszerencse. Mindegyiknek. Ne haragudj, de nem hiszem el, hogy neked nem tetszik a körülötted lévő felhajtás, meg hogy az összes férfi munkatársadnak Te vagy a kedvenc kolléganője. Ezért tartalak álszentnek.

4-es vagyok

2012. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Nem az volt a kérdés, hogy a kialakult helyzet teszik-e nekem vagy nem!? Persze, hogy nincs ellenemre a dolog, de ismétlem ennek érdekében nem teszek semmit, csak kedves vagyok az emberekkel. Ez olyan nagy baj?
2012. dec. 19. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!