Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy küzdjem le azt a tudatot,...

Hogy küzdjem le azt a tudatot, hogy a csoporttársaim közül pár lány r. bancnak titulál ok nélkül?

Figyelt kérdés
Lányos szakon vagyok sajnos, idén kezdtem az egyetemet és nekem furcsa, de egymást gúnyolják a lányok itt, pedig én ilyet utoljára általánosban tapasztaltam. Ha valakin olyan cucc van, ami nekik tetszik, akkor már lotyó, p.csa stb. Nem csak amolyan összesúgások vannak, hanem voltam fültanúja pár nagyon durva dolognak is, ebből valamelyik engem is érintett, mégpedig, hogy a főnagydumás csaj leribancozott, holott nem is szoktunk beszélgetni. 19 éves vagyok és pár héttel a szülinapom után vesztettem el a szüzességemet a barátommal, akivel még mindig együtt vagyok, semmit nem tudnak az életemről, csak max annyit látnak, hogy nőiesen öltözködöm. Hogy bírjak ki még így 3 évet ilyenek között?
2012. dec. 19. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik füleden be, a másikon ki, és csak a feladataidra koncentrálj a suliban, ne barátkozz velük, max. köszönj.

Bírd ki azzal a tudattal, hogy rossz lehet ilyen szánalmasnak lenni :)

2012. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz, egyetemen főleg, mikor már felnőttek, nem 12-13 évesek, ez az az agyi színvonal.

Ne törődj velük!

De biztos, hogy így akarod tölteni az egyetemi éveidet?

Ez nagyon gáz, nem így kéne, hogy legyen!

Ha annyira nem ragaszkodsz a városhoz, vagy a sulihoz, akkor lehet, hogy érdemesebb lenne váltani.


Ez az időszak nem jön többet vissza, és szerintem az egyetemi évek a legszebbek.


Kár lenne ilyesmikkel tölteni!

2012. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én lehúztam 3 évet simán úgy, hogy nem figyeltem a többiekre.. Néha van hátránya, de előbb utóbb megtalálod azokat a haverokat, akik hasonlóak hozzád és utána már könnyű.. Rossz indulatú emberek mindenhol vannak.. Én mindig azt mondogattam magamban: "tanulni jöttem ide nem barátkozni".. Ne foglalkozz velük egy idő után találnak jobb témát..
2012. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ápolónőnek tanulok..és ilyenekből lesznek azok, 0 empátiával:( Én mindenképp ez szeretnék lenni, de olyan rossz ilyen környezetben, öltözzek úgy, mint egy fiú, hogy ne szóljanak meg, vagy mit tehetnék?
2012. dec. 19. 20:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy másik SULIT keress, ne másik szakot.


Gondolom, máshol is van ápolói képzés.


Én azért mondom ezt, mert nekem az egyetem volt a legjobb dolog életemben, és a legkedvesebb emberekkel is ott találkoztam.


Kár lenne kihagynod!

2012. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de egy jó hírű egyetemre járok és maga az oktatás színvonalas.
2012. dec. 19. 20:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez persze sokat nyom a latban, de nagyon rossz gyomorgörccsel suliba járni.


Nekem a gimis oszt.társaim voltak ilyenek, mint neked a mostaniak, gyűlölök rájuk gondolni is.


Iszonyú sz.ar hangulat volt gimiben, ezért nem is vagyok pl. a Facebookon, az kéne még, hogy ezek az emberek irkáljanak, meg bejelölgessenek!


Ez után a közeg után az egyetem maga a mennyország volt!

2012. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom:/ Nekem szerencsére a gimim teljesen oké volt, mindenki tudta, hogy tanulni kell, mint állat, nem szívatni a másikat, tanárokkal tisztelettudóan beszélni stb. Ezért számomra felfoghatatlan, hogy egy egyetem hogy lehet ilyen, ez a korszak azt hittem, már 6.-ban véget ért.
2012. dec. 19. 20:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak nem kell felvenni, amit mondanak. Ha azt mondják, hogy unikornis vagy, akkor bizonygatni fogod, hogy se patád, se szarvad?


Elég, ha te tudod, hogy milyen vagy, ők meg mondhatnak akármit. Ne akarj nekik ennyire megfelelni, különben egész életedben azzal fogsz küzdeni, hogy mások épp mit gondolnak rólad.

2012. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyébként a köznyelvben a ribanc azt jelenti, hogy "a lány, aki nem szimpatikus nekem".


Mint ahogy a k.öcsög jelzővel sem azért illetnek férfiakat, mert azt gondolják róluk, hogy népművészeti cserépedények.

2012. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!