Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt az életet éled, amit...

Azt az életet éled, amit szeretnél?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos szempontból. Nem azt a munkát végzem, amiről évekig álmodoztam (ma is), nem élek önállóan, nem sok időm van azokat a dolgokat csinálni, amelyeket szeretnék - nincs pénzem, sem időm rá.


DE teszek értük még mindig, nem adtam fel és szerintem ez a legjobb út az álmaimhoz.

2012. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A lényeges dolgokban - család, egészség, lakás - igen.

A munkámmal nem vagyok jelenleg kibékülve, mert kényszervállalkozó vagyok, s nemigen hoz jövedelmet, de nincs jobb.

2012. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Te azt éled?
2012. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs munkám, se párom, és függetlenedni sem tudtam még a szüleimtől a pénzhiány miatt. Le vagyok törve, felesleges volt gürcölni a diplomáért :(
2012. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
többé kevésbé igen.egy jó melóhely kellene és tökéletes lenne az életem.
2012. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
jelenleg igen. elsőéves vagyok álmaim egyetemén, van egy fantasztikus barátom már másfél éve, szeptember óta együtt is lakunk, van 2 fantasztikus barátnőm, elkezdhettem énekelni, a családommal minden rendben van (najó, majdnem minden, de teszünk érte, hogy jobb legyen). egyedül azzal van gond, hogy amit találtam diákmunkát, azt rühellem. de azért dolgozok, hogy tanulhassak, hogy ne kelljen ilyen helyen dolgoznom később:)
2012. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben olyan életem van jelenleg, amilyet mindig is szerettem volna. Jól fizető állásom van, most költöztem össze a barátnőmmel, aki ráadásul a gyerek kérdésében olyan, mint én.(Sem én, sem pedig ő nem akar gyereket.) Nekem ez a tökéletes.
2012. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fele-fele. Karrier teljesen úgy sikerül(t), ahogyan elterveztem, de a magánéleti része nem..
2012. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Közelebb áll a válaszom az igenhez mint a nemhez.

Magánélet terén igen.

Munka terén inkább is-is. Az, hogy kötetlen a munkaidőm, az szuper, ugyanis a kötöttség, a monotonitás a halálom. Semmi rendszert nem tudok elviselni az életemben. Egymás után három nap ugyan abban az időben kell ugyan azt csinálnom, akkor már úgy érzem, hogy elmondhatatlanul monoton az életem. Viszont anyagilag el tudnám viselni, ha kicsit jobban fizető lenne. Meg persze más típusú munkakört jobban el tudnék képzelni magamnak, de a kötetlen munkaidő ezt kompenzálja.

2012. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!