Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életed legcikibb...

Mi volt életed legcikibb pillanata :D?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 20:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik lehetett a leges legcikibb, csak egy történet jutott eszembe - az első magassarkúm vásárlása egy kínaiban. Szalagavató közelgett és nem érdekeltek a magassarkúk egészen addig, akkor meg kellett valami elegáns, amiben nem ér le a kosztüm naci szára.Bementem a kínaiba, megtetszett egy kis egyszerű, próbáltam minnél feltűnésmentesebben lecsüccseni és felpróbálni. Persze, az unatkozó eladónő csatlakozni kívánt hozzám, segítsen-e, de akárhányszor is mondtam hogy fel tudok húzni egy cipőt egyedül akkor se tágított. Levettem a bőrcipőm, (tél volt) vastag zöld zoknicsoda volt rajtam. Mivel reggel valami hiba csúszott a gépezetbe, a másik lábamon meg egy ugyanolyan vastag zokni volt, de az már pirosban pompázott. Nem tudtam mi legyen, elkezdtem felhúzni a cipőt. Nem tudtam a bokapántját becsatolni, erre kaptam az ötletet hogy talán vegyem le a zoknim... A kezem remegett, a hajam meg a szemembe csúszott és ezek után felálltam életemben először egy magassarkúban :D

Totyogtam egyet vagy valami olyasmi, aztán "elviszem" felkiáltással leizzadva elfáradtam, hogy ilyet soha többet.


Persze azóta rutinosabb vagyok :)

2009. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen mentem egy barátnőmmel shoppingolni és felpróbáltunk mindenfélét poénból a próbafülkében, én egy magassarkú csizmát is (azelőtt még sosem volt rajtam lapostalpún kívül másmilyen cipő) és forogtam körbe a tükör előtt hogy megnézzem az outfitemet, egyszer csak megbillentem és hanyatt kiestem a próbafülkéből... ennél még rosszabb volt, hogy ijedtemben belekapaszkodtam a függönybe és azt meg eltéptem... persze ki kellett fizetnem a kárt és az üzletben még sokan is voltak, elegen látták az alakításomat!

Azóta sem történt velem ennél cikibb dolog :S

2009. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
1elsőbe bepisiltem..xd azóta is rossz mert minenki ezzek szivat..egy boltban eltéptem egy karkötöt és a bnőm is ott volt szerencsére nem látta...még van csak nem jut eszembe
2009. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem rég volt.. Esett a hó, picit megolvadt és persze mindenhol lefagyott. Én meg totyogtam, mint 1 hülye gyerek. Elértem az autópálya felhajtóhoz azon át sétáltam volna, csak jött 1 kocsi, úgyhogy tempósabbra váltottam. Persze az érdekelt, hogy ne csapjon el, nem az, hogy figyeljek a lépteimre. És ahogy felléptem a padkára olyan hátast dobtam, hogy 2 helyen is megroppant a gerincem. De a legcikibb az volt, hogy a kocsi ami elől elfutottam, lelassított és 6 száj tágra nyílva hahotázik.
2010. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon meleg nyári nap volt, délután esküvőre voltam hivatalos, s én feleltem a templom díszítéséért is. Ebéd után egy kicsit lefeküdtem ejtőzni, s 3-kor felugrottam, hogy na, ideje lesz elindulni, mert nem tudom majd kirakni a virágokat az útra. Amikor kimentem a kertbe, hogy szedjek még virágot, s guggolásból álltam fel, annyira elszédültem (a nagy meleg miatt szerintem), hogy beleestem egy rózsabokorba és az arcom - karom jobb fele tiszta véres volt.

Ezek után mindenki azt kérdezte a lagziban, hogy mi történt és volt aki akárhányszor meglátott elkezdte a "Rózsabokorba jöttem a világra..."nótát

2010. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
:))))
2010. júl. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1. Egy szórakozó helyen meghívtam egy lányt egy italra nem volt nálam pénz így ő fizette.

2. Felakartam vágni síelésnél hogy én milyen jó vagyok erre egy jeges buckán elestem.De kb 10 percet ott fetrengtem.Jött a barátnőm segíteni nem ment hívta a bérlősöket nem ment nekik ők hívták a felvonósokat nekik már ment.Azóta nem vágok fel:D

3.Megyek egy meghallgatásra ütköztem késésben futok futok míg bele nem esek egy közel 1m mély pocsolyába lefröcsköl egy autó sáros vagyok beleszaladok a ködbe és a szakadó esőbe egy üveget vivő férfinak belém állt kb olyan 5 db beszaladok késbe ázottan szakadt ruhával véres sebekkel értem be ...

És utána kellett kijönnöm hogy a barátnőm kocsiját ami drága elvontatták. Azóta nem kések sehonnan.

Amúgy a lánnyal végül lett 2 szép gyerekünk

2016. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!