Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem szeretem a gyerekeket?

Miért nem szeretem a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Tehát 16eves lany vagyok.

Picit antiszociális, nem szeretek ismerkedni.

Ezzel semmi gond nem lenne,de a kisgyerekeket mindig is utaltam

nem volt a szűk családban gyerek,én voltam a legfiatalabb unokateso.

a legidosebb 35 éves most...szóval nagy korkulonbseg,hamarabb felkelett nonom, mondhatjuk nem volt gyerekszobam

mar oviban olvastam, egesz könyveket, suliban meg végig kitűnő voltam,tanulás nélkül, akkor is mindig olvastam,kimaradtam a jatekokbol.

most már muszáj tanulnom,csak úgy nem vagyok kitűnő,az új sulumban,elég kemény

és rájöttem,most ,hogy lehet emiatt nem szeretem a gyerekeket? vagy mi oka lehet? ki nem állhatom őket,ha talalkozok velük

anyukám óvónő,nővérem tanító. otlet?:)

(hibakert bocsi,telefonról tudok írni)

boldog karacsonyt mindenkinek!


2012. dec. 24. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

azért utálod őket mert: vinnyognak, visítoznak, hangoskodnak, rohangálnak, nem vigyáznak semmire, hisztiznek, koszolnak.


és ez idegesítő és elveszi az idődet. Nekem sem kéne gyerek még legalább 10-20 évig

20/f

2012. dec. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

van baratom amugy, ő meg rajong értük ..3 gyerekkel él együtt,tobb gemeracios hazban

mindig mondom inkább jojjunk a mi lakasunkba:D

2012. dec. 24. 08:07
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Majd szeretni fogod a sajátodat. :)
2012. dec. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mindig atpakoljak a kerdesem....ez nem onismeret,ez családi kapcsolat!!!!!!!! -.-
2012. dec. 24. 08:13
 5/13 anonim válasza:
53%
szerintem is nagyon idegesítőek ezek a kicsit, de ezért nem a gyereket kell utáli.
2012. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindenki való szülőnek. Szerintem te sem mint ahogy én sem vagyok annak való. Lehet 15 év múlva máshogy gondolom majd de egyhamar nem lenne kedvem gyereket nevelni.
2012. dec. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom.

Reggel tanulnék a villamoson, délután idegileg fáradtan, de néha álmosan is az ablakon kimeredve elgondolkoznék, erre a kocsi másik felében visong, a magas, vékony hangján ordítva beszél egy vagy több kisgyerek... ezt utálom.

De pl. parkba is azért megyek, hogy legalább aránylag csendben legyek, végre! Ott se szeretem ha visonganak...


Ha ismerős kisgyerekkel vagyok, őt aranyosnak tartom és szeretem, de hozzá meg energiám nincsen. Ide figyelj, ide gyere, nem játszunk ezt, stb...

Furcsa belegondolni, hogy én is voltam ilyen eleven...



Szóval szerintem nem baj, majd a sajátodat szeresd! :)


20/L

2012. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
egy az egybe leírtad az én életemet :D 17/f
2012. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a korban a legtöbben még csak annyit látnak belőlük, hogy kis magatehetetlenek, önzők és megállás nélkül hisztiznek. Régebben én sem tudtam elviselni őket, de ahogy benő a fejed lágya, fog ez a helyzet változni, és nem csak a rossz oldalukat fogod látni.
2012. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó butaságot ír, én 34 éves vagyok mégis így látom a gyerekeket és nincs is nekem nem is lesz
2012. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!