Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni az ettől való félelmemtől?

Figyelt kérdés

Helló!


Nevessetek ki, de semmitől nem félek, sem testi sem egyéb fájdalmaktól viszont van egy dolog amitől nagyon.

21 éves vagyok és már most rettegek tőle, hogy az életem nem lesz elég mindenre amit el akarok érni. Napi többször is erre gondolok és átjár a félelem, hogy nem érem el amit akarok, hisz már 21 év eltelt és még csak annyit értem el, hogy kijártam pár iskolát meg buliztam és persze sok dolgot megtanultam, illetve rengeteg sport és tanulmányi eredményem is van, de annyi mindent ki akarok még próbálni és félek tőle, hogy nem tudom. Néha emiatt teljesen leblokkolok és tanulni sem tudok...mert félek. Ránézek az órára, látom hogy megint órák teltek el az életemből és alig vagyok előrébb egy-két dologgal.

Mit tehetnék ez ellen?


2012. dec. 25. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy vagyok... Ugyan nekem nem csak ez a félelmem, de ez a legnagyobb. Félek attól, hogy meghalok, mielőtt sikerült volna elérnem a nagy álmomat, célomat, amit meg szeretenék valósítani. Lehet, hogy hülyeség, de valamiért félek hogy nem lesz elég időm hogy meg tudjam valósítani az álmaimat, amiért élek, és ha nem sikerül megvalósítanom, akkor nem is volt értelme az életemnek.. Te mit szeretnél elérni? Ha gondolod, írj privit. Kiváncsi vagyok arra, hogy te mit szeretnél elérni. Én megértelek. Ki tudja, talán ez minden emberben benne van, ez a félelem...
2012. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó de én szeretnék tőle megszabadulni.

Én nem egy dolgot szeretnék elérni, hanem sok aprót.

Szeretnék jól élni, anyagilag a saját lábamra állni, sok embert a környezetembe egy "tökéletes" barátnőt és ilyen apróságokat, mint ejtőernyőzni, lakatlan szigeten élni mondjuk két hónapig egyedül, megtanulni lőni stb.

Azt akarom elérni, hogy azt mondják rám, legalább három ember életét élem.

De félek. Mégha csak aggódnék, de nem...félek hogy kevés az időm rá.

2012. dec. 25. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha nem a cél a fontos, hanem az úton járás. Amíg ezt meg nem érted, addig félni fogsz.
2012. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Találtam valamit, ami talán segít... Én is félek, szóval ezért nem tudom hogy hogy szabadulj meg tőle... Talán el kell hitetned magaddal, hogy igen is van időd, és hogy elérhetsz bármit! Én kezdem elhitetni magammal. Te is tedd ezt. [link] Meg találtam még valamit a vonzás törvényéről is, és be kell látni, van benne igazság... Belinkelem azt is, mindjárt, csak telefonról vagyok fent, és így nem tudok egyszerre többet linkelni..
2012. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi! ezeket már olvastam :) Nem az a gond, hogy nem haladok a céljaim felé, hanem hogy kevés lesz rá az időm :)
2012. dec. 26. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kevés, hidd el.:) ha idős leszel sen lesz túl késő kipróbálni dolgokat, szerintem...:)
2012. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!