Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitol van ez? Mit tegyek?...

Mitol van ez? Mit tegyek? Szedjek gyógyszert? Járjak phsziholohlgushoz?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok. mar lassan 3-4honapja azt veszem magamon észre hogy egyre idegbetegebb vagyok.igaz,sokat stresszelek,nincs olyan nap amikor nem sírok.egy kis dolog miatt is felkapom a vizet,ordibálok,dobálok,ütök sírok. idegemben sokszor volt hogy sírás kozben poharakat vagy tanyerokat vagtam foldhoz.sokszor eszembe van az ongyilkossag. barataim sokan vannak,szuleimmel viszont emlehet ilyeneket megbeszelni mert vagy kirohognek vagy semlegesbe veszik.
2012. dec. 29. 20:48
 1/8 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

ez szinten az en tortenetem. befolyasolhatja ez is?

2012. dec. 29. 20:50
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Leginkább olyan szülők kellenének, akik nem röhögnek ki, ha fájdalmad van, vagy nem vesznek semmibe... Ha már ők ilyenek, akkor egy egészséges felnőttet kéne találj a környezetedben, aki normálisan áll Hozzád.
2012. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

phsziholohlgushoz???

Na fuss mégegyszer neki ennek a szónak.

2012. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igaza van a másodiknak, kellene valaki, aki segít neked.

nem tudom,hogy számít-e, de én szívesen meghallgatlak. tudom milyen, amikor egyedül érzi magát gyerekként az ember. ha gondolod, írj nekem. 21/L

2012. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

elso koszonom.szerintem kiakadnanak ha megtudnak hogy massal.beszelem meg ezeket..de ha egyszer veluk nemlehet.:(

masodik. akasztófának is nyugodtan nekifuthatsz teis. nem vagy egy kicsit világtalan?

harmadik.köszi.meglassuk:)

2012. dec. 29. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
tipikus kamasz hiszit. majd elmúlik
2012. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

A saját sorsodért Te vagy a felelős. Éehet hibáztatni a környezetet, a szülőket, a pasikat, lányokat, barátokat és ellenségeket, de minden ellenére csak és kizárólag Te dönthetsz arról, hogy felállsz, és nem az önsajnálatba merülsz, hanem bebizonyítod magadnak és mindenki másnak, hogy képes vagy rendes, sőt, boldog életre.

Kamaszodsz, most olyan össze-vissza érzések kavarognak benned, haragszol a világra, de vedd észre a segítő kezeket is, és senkinek se engedd, hogy kicsináljon.


Nem ez a megoldás. Csak egy döntés, hogy felállsz, és azzá válhatsz, akivé csak akarsz. Nekem sikerült. :)


írj, ha gondolod. Fel a fejjel!


22/L

2012. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha beszélsz az iskola pszichológussal abból nem lehet baj. ő biztos nem fog semmibe venni és talán az előbb emlegetett kamasz hisztit is el tudja választani a valós problémáktól.
2012. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!