Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyire jelentéktelen vagyok...

Ennyire jelentéktelen vagyok az emberek számára?

Figyelt kérdés

Igen az a bajom, hogy senki sem hívott meg szilveszterezni. Vagyis de. A legjobb haverom akit már 11 éve ismerek, szinte a testvérem. Erre felhív, hogy inkább ne menjek vele szilveszterezni...Nagyszerű. A másik, hogy senkitől - se rokonok, se ismerősök - nem mondott annyit sem, hogy boldog karácsonyt. Szülinap dettó. A szüleimnek, testvéreimnek és 2 osztálytársamnak jutott eszébe, hogy jé szülinapom van. Szóval itt vagyok én a szürke kis kisegér aki senkit sem érdekel. Más is van ilyen helyzetben. Bocsi , ha ezzel idegesítelek titeket, de már valaki(k)nek ki kellett ezt adnom magamból.


17F


2012. dec. 30. 18:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Szavak nélkül is megválaszoltátok! Igen, az vagyok. Köszi! :)
2012. dec. 30. 20:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodtál már azon, hogy mi lehet az oka? Mindig így volt, vagy csak mostanában?
2012. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtál! :) Az, hogy a legjobb haverom lesz.r az új nekem. Sosem volt sok barátom, de az a kevés igazi volt. A középsuliban valahogy nem alakult ki ilyan, így csak erre az 1 személyre számíthatok(tam?). Szóval, igen mostanában. És zavar...
2012. dec. 31. 00:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát hogy ne érdekelnél már valakit. Pl most épp engem.

Nem mondta a barátod, hogy miért ne menjél? Mert az sem mindegy hogy miért mondta...

Írtad vannak testvéreid, meg a szüleid. Velük mi a helyzet? Nem vagytok jóba, hogy róluk is úgy gondolod nem érdekled őket? Amúgy te hogy viszonyulsz az emberekhez? Te foglalkozol velük, és csak ők nem viszonozzák? Mert a legtöbb ember csak viszonozni képes ezt a dolgot. Aki pedig még ezt sem attól nem kéne semmit várnod.

Amúgy tudom hogy borzalmas ha senki nem törődik az emberrel,(vagy ha éppen csak így érzi az ember), de gy gondolom mindenképpen meg kell tanulni az embernek, egyedül saját lábán is megállni.

2012. dec. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálam is ez a helyzet, csak még lerázós legjobb haver sincs.

mondjuk itt ez évek óta így megy, tavaly volt egy kis pozitív kilengés, de egy darabig biztosan nem várható újabb.

2012. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!