Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudtam, hogy ez lesz, de...

Tudtam, hogy ez lesz, de azért mégis szíven üt. Ma van a szülinapom, de szinte senkinek eszébe nem jutok, még közösségi oldalon se. Ennyire elcseszett lennék?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 14:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy telibe sz@rta mindenki, pedig még a facebook is kiírja. De függ attól is mikor mennyire vagy nyitott az emberek felé, és hogy viszonyulsz hozzájuk, mert a legutolsónál meg legalább közösségi oldalakon írtak nekem, olyanok is akikről nem is gondoltam volna.
2013. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Annyira bírom az ilyen pesszimistákat, mint te. Lehet, hogy más dolgozik vagy suliban van, de azért nekem ne mondd már, hogy a mai világban ahová még a WC-re is mobillal járnak az emberek, ne lehetne 10 mp alatt bepötyögni h boldog szülinapot vagy vmi. Egyébként meg csak azért érek rá ezzel foglalkozni, mert szabadnapos vagyok, így ma nem dolgozom. 5-ös, neked is nagyon Boldog Szülinapot kívánok, te tuti átérzed a problémát :) Nekem sincs soha egy normális tortám se, mindig vagy Karácsonykor, vagy valamikor, de soha nem a szülinapomon. Első, onnan gondoltam, hogy ez lesz, mert általában ez van, mki el van foglalva még a szilveszterrel, meg hogy első munkanap, stb... csak tudod mindig reménykedem, hogy na majd jövőre biztos másképp lesz, de nem :)
2013. jan. 2. 14:57
 13/19 anonim válasza:

Elöször is: Boldog szülinapot!


Ebben az uj evi kaoszban talan valamennyire erthetö... Szivas. :/

Az enyemet nyar közepen felejtettek el, joforman az egesz csaladom. Szoval mas is jart igy. Egyszerüen meg kell tanulni lesz*rni, mar bocsanat, mas megoldast sajnos nem tudok. :)


23/L

2013. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Persze, persze le kéne szarni, én is tudom, de mégis annyira bánt. Másnak írnak egy csomóan facebookon is, nekem meg írt kemény 4 ember :D
2013. jan. 2. 15:01
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
na látod, az a négy a barátod ...
2013. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha te is felköszöntgetnéd az ismerőseid Fb-n és emellett lájkolgatnád a képeiket, komikat írnál (egy szóval nyaliznál), tutira többen köszöntenének.

Egyébként azoknak van millió köszöntésük, akik nagyon népszerűek, minden lében két kanalak, személyesen is nyaliznak másoknak, nagyon közvetlenek (talán túlságosan is stb. Ne aggódj, én is kapnák kb. 8 köszöntést... Épp ezért szülinapom előtt egy héttel átállítom a születési dátomom, hogy inkább senki se írjon (csak az, aki tudja fejből is a dátumot)


Boldog szülit Neked :)

2013. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Isten éltessen! Ismernélek, sütnék neked tortát. Rondákat csinálok, de nagyon finomak :) Egyébként még nincs vége a napnak :)

Küldöm neked szülinapodra:


http://www.youtube.com/watch?v=k4SLSlSmW74

Na, ők például népszerűek voltak. Jól jártak?

2013. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

:)


[link]

2013. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!


neked legalább 4-en írtak oda...

2013. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!