Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Képtelen vagyok az összeköltöz...

Képtelen vagyok az összeköltözésre. Változhat ez még?

Figyelt kérdés

15 éves koromig közös szobám volt a húgommal, soha nem volt olyan, hogy egyedül lettem volna. De tényleg soha.

Most elköltözhetnék a páromhoz, próbaképpen nála töltöttem 1 hetet, és hát nem sült el jól..

4 nap után a falat kapartam egy kis magányért. Olyan magányért, amikor csak én vagyok, egyedül, senki más nem érdekel, nem hallom senki más hangját...


Már 3,5 éve együtt vagyunk, szeptemberben költöznöm kéne hozzá, mert OKJ képzésre megyek, és az a lakásától 10 percnyire van, az otthonomtól meg 1,5 órára.


Szerintetek mit tegyek? Idegbeteg lettem a 4. nap estéjére, el kellett mennem sétálni 3 órát...


2013. jan. 3. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nála nem lehetséges hogy külön szobában legyetek napközben és csak a háló közös? Talán az enyhítene a dolgon míg megszokod.
2013. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van a háló meg a nappali.

De nincs olyan, hogy mondjuk elmenne valahova, meg hát én sem szeretnék 4 naponta esténként sétálgatni arrafelé.

És a külön szoba nem nagyon segített, tudtam, hogy ott van és ez frusztrált.

2013. jan. 3. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

De ő nem húgod. Más. Máshogy szereted. Szeretsz vele lenni nem? Jó hogy ott van? Hiányzik, ha elmegy?

Szerintem ez változni fog. Észre sem veszed, és természetes lesz.

2013. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos. Mivel volt jobb, amikor a húgoddal voltál egy szobában? Mert ha jól értem, most onnan költöznél el a párodhoz, ahol még külön szobád is lenne. Ennyire kibírhatatlan a párod? Akkor miért nem hagyod ott?
2013. jan. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem vagy kész az együttműködésre,ami kell az együttéléshez.
2013. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha ilyen régóta együtt vagytok és szereted akkor ez miért frusztrál? Vagy máskor nem volt még ilyen hogy több napot is nála töltöttél?
2013. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!