Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől féltél legjobban gyerekv...

Mitől féltél legjobban gyerekvállalás előtt? Beigazolódott a félelmed?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A szüléstől:D De attól mindenki fél, mikor odaérsz, tényleg elmúlik a félelem:D Attól, hogy türelmetlen leszek vele. Eléggé gyorsan felkapom a vizet. Az első két hónap tényleg elég nehéz volt, néha kicsit kiakadtam. De nem bántottam soha. Most 3 hónapos múlt, és egyre türelmesebb vagyok, úgy értem, ha sír, már nem idegesít, olyan, mintha a tévé szólna:D
2010. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a vetéléstől.Az első babám nem maradt meg.De szerencsére nem igazolódott be:)Van egy gyönyörű,egészséges 5 éves kislányom.
2010. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A szüléstől. Nehéz szülés volt és ráadásul császár lett a vége...de ott és akkor nem féltem.
2010. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szüléstől. Az első és a második előtt ugyanúgy.-)))))
2010. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy hasfájós lesz a fiam,mint én voltam és be is jött a dolog.
2010. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
A szüléstől persze, de az anyagiaktól is, hogy legyen meg mindene... és már két gyerek van, nincs habzsi-dőzsi, de megvagyunk. Aki az anyagi biztonság miatt halogatja, az marhaság.
2010. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem féltem semmitől. Akartam, hittem benne, mindent boldogan, tudatosan csináltam végig.

Mindig csak az foglalkoztatott, aminek éppen eljött az ideje, tehát a szüléssel is csak az utolsó trimeszterben.

Zökkenőmentes, boldog 9 hónapom volt, és amikor a 41. héten sem indult meg a szülés, és a baba nagyon nagy volt, akkor mondtam a dokinak, hogy semmitől sem riadok vissza. Ha császár, akkor vágjanak, csak a fiam legyen biztonságban. Ez lett, nem bántam meg semmit. Nem volt félelmem és szerencsére semmi bajom.

A kisfiam császárral született 4200 gr és 58 cm-rel makk egészségesen.

A félelem és a baj nincsenek szoros összefüggésben. Nem mindig elég a pozitív, tudatos hozzáállás, de nagyon sokat számít. :)

2010. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindentől. Magától a szüléstől(császár lett a vége), hogynem fog menni a szoptatás( lehet generáltam, de nem úgy alakult, ahogy elképzeltem)...sorolhatnám. DE! Mindezen félelmekkel együtt nagyon vártam a kislányomat, igyekszem a legnagyobb tudásommal és türelmemmelés persze határtalan szeretettl nevelni. Már 2 éves, most éppen a szobatisztaságra szoktatástól félek, aztán majd az ovitól. De én már csak ilyen vagyok. :)
2010. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

A várandóság legelején attól nehogy valami baj legyen.Aztán a szülés ott motoszkált elég rendessen,nehéz szülésre készültem aztán a végén egész "könnyű"volt.De alapjában attól féltem mindig is,hogy az eredmények jók legyenek!

2010. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmitől.Én is írhattam volna a 17:08-as válaszát:-)

Nálunk nem lett császár,nagy volt a lányom(4kg,56cm)és a-z-ig varrtak,egészségesen született.40 hetesen hálószobát festettem egyedül,hátha kikivánkozik már belőlem,de nem akart,túlhortam jócskán.

Én is abszolút tudatosan és nyugodtan álltam/állok a dolgokhoz,ebben a párom sokat segít,mert egyformán gondolkoduk a gyereknevelésről,de ő sokkal nyugodtabb típus,nem annyira temperamentumos mint én.

Szigorú és egyben laza anyának tartom magam és nem vagyok parázós.

2010. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!