Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem, két...

Mit tegyek, ha úgy érzem, két személyiségem van?

Figyelt kérdés

Az emberek vidámnak mondanának,azonban amint egyedül leszek,rámtör a sírhatnék.Néha csak úgy minden ok nélkül sírok.Úgy érzem,senki nem ismer.A legközelebbi barátaim se tudnak erről,mivel ők azt mondanák rólam,hogy "menő csaj" vagyok,mi bajom lehet.Úgy érzem,hogy belefáradtam az életbe,reggelenként nincs miért felkelnem.

Hogyan tudnék túllépni ezen az állapoton? 17/L



2013. jan. 5. 18:18
 1/4 Erik54 válasza:
Valld be,próbálj szórakozni.Az élet szép.A semmin nem kell sírni.Próbáld meg kiélvezni minden időt amit a barátaiddal és a családoddal töltesz.Megbántott valaki régen vagy valami ilyesmi?
2013. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég könnyű engem megbántani,és az utóbbi időben kb.a teljes baráti köröm lecserélődött,minden túl hirtelen megváltozott.Mindig az érdekel,hogy mit gondolnak rólam mások,hogy elég jófej vagyok e.Hogy tudnék úgy emberekkel lenni,hogy amit csinálok,az nekem is jó legyen,nem csak a többieknek?
2013. jan. 5. 22:23
 3/4 Erik54 válasza:
Beszélj velük,néha legyen olyan program amit ők akarnak,néha amit te.Ha tényleg barátok vagytok megfogják érteni.
2013. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked szerintem szerelemre van szükséged :D
2013. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!