Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet drasztikusan...

Hogyan lehet drasztikusan megváltoztatni a személyiségem?

Figyelt kérdés

A probléma az,hogy a szüleim összes rossz tulajdonságát örököltem.kb 15 éves korom óta azon vagyok,hogy megváltozzak,de nem nagyon sikerül.

1 évig kb úgy éreztem,hogy már jó úton haladok,de jöttek családi és egyéb gondok,pontosan ugyan olyan vagyok,mint régebben vagy talán még rosszabb.

Sajnos nagyon stresszes az életem és nem tudok rajta változtatni,ez pedig csak fokozza az agresszivitásom.


Az a legnagyobb gond,hogy agresszív vagyok és sokszor azokon töltöm ki a mérgem aki semmiről nem tehet.Eltaszítok magamtól mindenkit akivel közeli kapcsolatba kerülök.Nem tudom kimutatni az érzéseim és nem tudok örülni semminek.

Gondolkodtam rajta,hogy elmegyek pszichológushoz,de a maszekot nem tudom megfizetni,a tb által finanszírozott rendelésekről pedig nem hallottam sok jót.


Nem egy új ember akarok lenni,csak ennél sokkal jobb!

Köszönöm előre is a válaszokat!

20/F



2013. jan. 11. 17:34
1 2
 11/15 anonim válasza:

Éértem...


A magán dokit úgy gondoltam,hogyha van állami prakszisa is akkor oda mennél...Mert vannak ilyen szakemberek akik magánban és tb kártyásan is rendelnek... :)


hát sajnálom,hogy sem a sport sem a gyógynövényes nyugtató sem segít...


önbizalomhiányod nincsen?


van legalább egy olyan ismerősöd akivel tudsz beszélgetni a problémáidról? a családoddal nem próbáltál meg beszélni? :O

2013. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
az orbáncfűt pedig próbáld meg. nem kerül sokba. :)
2013. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

De igen,kicsi az önbizalmam.


Sajnos most nem vagyok olyan viszonyban senkivel,akinek ilyet elmondanék.


Kipróbálom mindenképpen :)

2013. jan. 23. 16:53
 14/15 anonim válasza:

Na akkor ez is a gond. Neked össze tett a problémád...


Az önbizalomhiányt részbenle tudod kűzdeni úgyh kicsi apró célokat kitűzöl magad elé ezeket eléred így sikerélményed lesz. :)


Szerintem fontos,h vkivel megbeszéld.Próbálj meg úgy pszichológust találni ahogy írtam szerintem,de Te döntesz...

2013. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Az önbizalom növelés az már folyamatban van,de nem megy olyan gyorsan.


Kicsit kérdezősködtem,de a környéken nincs ilyen doki

2013. jan. 24. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!