Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondoljátok, hogy lehet benne...

Gondoljátok, hogy lehet benne bármi is, vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés

Tudom, bizonyára sok ilyen tömegkérdés volt, mindig csak nevettem rajtuk, de kezdek félni.

Utálnak. Mindenki. Egyszer sem beszéltem velük, csak köszönni szoktam, normálisan, rendesen, sziával. Mégis, mikor rám néznek, ahogy hozzám szólnak, vakkantanak valamit, látom, hogy nem kedvelnek. Elkerülöm őket, amennyire tudom, de még így is hallom, amint rólam beszélnek. Lehetséges, hogy "különleges adottságom" van ahhoz, hogy az emberek minden szó nélkül, csak úgy gyűlölni kezdjenek? Én szeretem az embereket, az osztálytársaimmal is próbáltam beszélgetni, de mikor rám sem néztek, felhagytam a próbálkozással. Nem tudom, mi bennem a hiba. Egyedül vagyok.


2013. jan. 11. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtál kort és nemet, sulin kívül sincsenek barátaid/barátnőid?
2013. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, persze. Tizenöt éves lány vagyok. A sulin kívül nincs életem. Kollégium.
2013. jan. 11. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az osztályban kell barátkozni, menj ki a folyosóra, keress ott barátokat. Nálunk is volt 1-2 olyan ember az osztályban, akit bár nem utáltunk, nem szívesen voltunk vele, egyszerűen csak azért, mert teljesen más volt az érdeklődési köre, értékrendje, más zenét hallgatott stb. Ő aztán más emberekben talált barátokra. Nem kell erőltetned azt, hogy barátok legyetek, majd lesz más. Ha meg ilyen tahók, nem is érdemlik meg, hogy kedves legyél velük.
2013. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ismernek, akkor szerintem kizárt dolog, hogy utáljanak. Max. nem tudnak hova tenni. Én ugyanilyen helyzetben voltam anno, de mindig találtam 1-2 embert, aki vette a fáradságot, hogy előítéletek helyett megismerjen.

Keress valami szakkört, ahová hozzád hasonló érdeklődésű emberek járnak. Így lehetőséged lesz szelektálni.

2013. jan. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Legtöbbször a külsőségen múlik minden sajnos, esetleg a kisugárzáson.

Meg akkor sem szeretik túlzottan az embert, ha őszinte a másikkal, vagy jó tanácsokkal látja el a másikat, hogy miként próbáljon javítani az életén.

De nálad ilyen nem áll fent!

Szerintem a kisugárzás, az előnytelen külső, öltözködés - ma már ezen műlik minden, de régebben is sok helyen ezen múlt minden!

Nem nagyon fog ez megváltozni nálad, szerintem.

Akik meg fentebb írtak - hogy menj a folyosóra barátot keresni - az egy baromság.

Nem így működik a dolog!

Azt tanácsolom, próbáld túlélni a sulit, a tanulmányaidat!

Esetleg, ha a felsőoktatásban is folytatod a tanulmányaidat, ott már normálisabbak lesznek veled szerintem!

De akkor lesz a legjobb miután befejezed a sulikat!

Azt tanácsolom, próbáld túlélni a sulit! :/

2022. márc. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!