S. O. s. mit kezdjek?

Figyelt kérdés
a legjobb baratnommel egy eve vagyunk lb.k es most iden lebukott az o osztalyukba egy csaj(o as en bs) ..szoval annyi lenne a bajom hogy olyan joban lettek hogy engem elhanyagol,es mikor ezt megmondtam neki azzal jott hogy o meg azert nem jon 9da mert ott van velem egy masik baratnom is...mar probalkoztam ugy h mashogyvallok hozza :e keptelen vagyok elvi)elni hogyva caj aki lebukott hozajuk akit a vilagon legjobban gyulolok ott olelgeti a szemem elott mwg egyutt rohogcselnek..es nem tllik el nap hogy estenkent ne s8nek miatta...es azt nem tudom mit tegyek hogy esn nem szeretnem elvesziteni mert jo vele,de mar nem erzem azt mint regen..szoval en szeretnek a legjobb baratno"e lenni,de ez szerin5em tole.nem kolcsonos....mit tegyek?:( bocsi helyesirasi hibak miatt de siet5em es tlon nem konnyu irni

2013. jan. 14. 22:51
 1/2 anonim válasza:
én is voltam már hasonló helyzetben de figyelj!! ENGEDD EL!!én is sokat sírtam miatta!!de inkább sírsz miatta, minthogy mással barátkozol??
2013. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom...mar megtettem..irtam neki egy levelet hogy azert o is tudjon rola..az osszes emleket ami rola van visszadtam,kidobtam vagy elègettem..
2013. jan. 15. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!