Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok szomorú, majd...

Miért vagyok szomorú, majd rövid időn belül vidám?

Figyelt kérdés
Mármint most hallottam hogy az egyik "vetélytársam" sikeresebb lett mint én. Emiatt elszomorodtam, bőgtem egy sort. Majd mikor kisírtam magam rámjött valami jókedv szerű: elkezdtem viccelődni, énekelni stb. Mik ezek a hangulatingadozások?
2013. jan. 14. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ezért bőgsz? Az a te bajod, hogy túl irigy vagy... meg sok az unalmas szabadidőd. Más bajod nincs.
2013. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Orsikakaka válasza:
0%
ez nem fair amit a másik válaszoló írt... egyszerűen csak nem érti a gondodat. velem is sokszor történik ilyesmi, most pl. kiderült valami rossz hír, ami miatt bőgtem is... sokat... aztán jó kedvem lett, majd negyed óra múlva elkezdtem megint bőgni. ne aggódj ezek csak a hormonok. gyakran megesik :)
2013. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bipoláris depressziótok van :P
2013. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!