Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 7-8 oldalban kellene összefogl...

7-8 oldalban kellene összefoglalnom egy ember életét, de nekem 3 -ra futotta. Mit írjak még?

Figyelt kérdés
Igyekeztem jó sok kötőszót használni, de még a Wikipédián sincs ennyi anyag erről az emberről...

2013. jan. 16. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki ez az ember? :)
2013. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemcsak hogy a Wikipédián, az összes ismeretterjesztő oldalon együttvéve nincs ennyi anyag erről az emberről!
2013. jan. 16. 21:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Karinthy Frigyes. Nagyon szeretem az írásait meg minden, de akkor sem tudnék róla ennyit összehozni, ha SP számokkal fenyítenének. Ráadásul nagy betűkkel sem írhatok, mert minden formalitás meg van adva.
2013. jan. 16. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom.:( Mi lenne,ha írnál valamelyik művéról is mondjuk 2 oldalban?:) Meséld el,mondj véleményt..
2013. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos amiket lehet csinálni:

-Bővíted a mondatokat plussz felesleges szavakkal.

-A4 fehér lapon jó szellős sorokat hagysz

-Ennek az embernek vannak művei,tehát akkor ha kell idézzél tőle és akkor ne csak egykét sort,

-írd le milyen műfajokban volt jelen és mindegyikhez írd le magát a művet verset stb és azt elemezheted is ,és több ilyet is beleszúrhatsz.

7-8 oldalt simán le tudsz írni.

-Még valamit :hozzáteheted az önéletrajából hogy kik voltak a szülei,volt e felseége stb,

Nagyon sokmindent lehet írni ezekről!

Sok sikert hozzá!

Üdv!

2013. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, ezek jó tippek, alkalmazni fogom! :)
2013. jan. 17. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:

42


Wiki:

[link]

2013. jan. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
42! :D
2013. jan. 20. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!