Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy küzdjem le a szociális...

Hogy küzdjem le a szociális fóbiám?

Figyelt kérdés

20f


Menjek el valami szakemberhez

vagy

mondjam meg annak a néhány haverféleségemnek, hogy ez van és segítsenek

vagy

mindkettő?


Még a szüleimnek sem mondtam el, de most már muszáj lesz valamikor. Biztos, hogy ez van. És az is biztos, hogy változtatni akarok, mert már nem szeretek otthon egyedül lenni.

Tudom, hogy nekem kell megoldanom. Tudom, hogy a félelmeim oktalanok, de mindenképp kell valami segítség. Anélkül nem megy.



2013. jan. 20. 19:53
 1/3 anonim válasza:
antiszociálisnak érzed magad?
2013. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem! :D Annak semmiképp sem :D

Olvasd el, hogy mi az az antiszociális!

[link]

2013. jan. 21. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyannak mondd el, akiben a legjobban megbízol, és aki a legközelebb áll hozzád. És akinek a legjobban el tudod mondani a bajod. Ez fontos.


Ő segíteni fog. Vagy meg tudod vele oldani pár beszélgetés után - vagy pszihológus - bár én voltam már 6- nál és nem segített semmit. :(


Tényleg, legtöbbet ér egy olyan ember, akivel meg tudsz beszélni mindent.

2013. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!